Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ıq testi baya komik ama

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında bebeto_6149 tarafından paylaşıldı.

1. bebeto_6149

bebeto_6149 Forum Demirbaşı

Seviye:
  2. Nevzat KÖSEOĞLU

Nevzat KÖSEOĞLU Onursal Üye

Seviye:
    abi bune ya yarım saat okudum bi soruyu bayya bi ugrastım testı cozdum sonuç

SONUC : Pek kültürlü bir insan sayılmazsın açıkçası.. Hatta hiç kültürlü bir insan sayılmazsın... Zira biraz kültür partekülüne sahip olsan böyle cevaplar vermezsin teste... Ulan iki eşşek yaşına geldin hala düşünmekten acizsin... Hayvanlar bile düşünmeyi öğrendi sen öğrenemedin... Geçen bir zürafaya yaptırdık bu testi, inan senden yüksek puanlar aldı... Olsun üzülme kültürlü olmamak ayıp değil, kültürsüz olduğunu bilmemek ayıp.. (Şimdi sen bu sözü de anlamamışsındır... Yani diyoruz ki sana altın semer vuralım diyoruz ama sonucun değişmeyeceğinizi bildiğimiz için yapmıyoruz

3. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    başka bişe yazmıyoki zaten hep aynı şey çıkıyo.bir an kendi zekamdan şüpelendim:Dkomik ama gerçekten

4. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    bende farkli bir sey yazdı fakat forumda paylasamam sanırsam :) guzel paylasım tessekurler

5. tekteker

tekteker Forum Demirbaşı

Adı:
    Volkan
    Seviye:
    bana sonuç bile çıkmadı direk kapat yazısı .ıktı :D :D :D

6. Nevzat KÖSEOĞLU

Nevzat KÖSEOĞLU Onursal Üye

Seviye:
    testı bıdaha cozdum ve işte sonuc adam haklı galıba

SONUC : Bravo! Seni canı gönülden tebrik ediyoruz sevgili arkadaşımız... Şu ana kadar alınabilecek en yüksek puanı topladın... İşte bu anda senden kendinle başbaşa kalıp düşünmeni istiyoruz.. Şimdi o sorulara verdiğin cevaplardan dolayı kendini mutlu hissediyorsun ama düşün bakalım şu an ne kadar saçma bir iş yaptığını... Hadi bizim işimiz gücümüz yok bu testi hazırladık. Peki ya sen? Sen ki bu ülkenin yüksek refah seviyelerine gelmesine katkıda bulunabilecek, üretken, pozitivist(bu nedekse şimdi), hayata gülen gözlerle bakan, yarınlardan umutlu bir kişisin ama zamanını bu şekilde sana hiçbir sosyal getirisi olmayacak bir testi çözerek harcadın.. Hem de verdiğin cevaplara sen bile inanmıyorsun.. Değil mi? Umarız başın göğe ermiştir.. Yarın öbür gün öldüğünde Allah sorsa sana ahiret için ne yaptın diye, sen “Allah’ım test çözdüm” mü diyeceksin... Yazık sana çooook yazık... Bu ülkenin senden beklentileri vardı ama sen herşeyi bir kenara iterek bu saçma oyuna alet oldun... Acıyoruz sana acıyoruz... Hem de çok acıyoruz.. Senin için yapabileceğimiz en iyi ve en son iyiliği işte şimdi yapıyoruz sevgili arkadaşımız:BOĞAZ KÖPRÜSÜNE GİTMENİN EN KOLAY YOLU BEŞİKTAŞTAN KADIKÖY OTOBÜSÜNE BİNMEKTİR... Allah taksilatını affetsin (amin)