Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı İpod NANO 6.NESİL 8 GB ve Sennheiser pmx 90 KULAKLIK ( Enseden askılı)

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Adem Gül tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Adem Gül

Adem Gül Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bisikletçi arkadaşların ilgisini çekeceğini umuyorum. Çünkü içindeki nike fitness programı bil hassa km , kalori ve mil bazından sayaca ihtiyacı olanları , adım sayara ihtiyacı olanların işini görecektir. Cihaz 1 ay kullanıldı temiz. Kutusu orjınal apple kulaklığı ve orjınal usb kablosu içinde olmak üzere eksiksizdir. Sennheiser pmx 90 ise 2 yıl garantili ve mediamarkt türkiye'den alındığını belirten 160 tl lik faturası mevcuttur. Belge kaşeli imzalı ve tarihlidir. Kulaklık müziğin içindeki hiç bir enstrümanın sesini kaçırmamanızı sağlar. Sesi en net kulaklıklardan. Bununla beraber arkadan gelecek araçların sesini net duymanızı sağlayacak kadar esnek yalıtımlıdır. Bass ları iyidir . Jack girişi L şeklinde olduğundan pratiktir. İpodun klipsi vardır. Yani toka gibi tutturabilirsiniz üstünüze dokunmatiktir. Sesli kitap ve 7 kıtaya ayrı yayın yapan kesintisiz ve cızırtısız fm radyo özelliği var. Yayını geriye alabilir , çıkan şarkıyı alabilirsiniz. Ayrıca saat aparatı alıp 22 farklı saat seçeneği ile hergün başka bir model saat olarak kullanabilirsiniz ipodu. Bu kadar özelliği yazmam kafi. Gerisi teferruat. Fiyatı uygun tutayım. Fİyat 280 tl. Lütfen arkadaşlar pazarlık teklif etmeyelim. Bu fiyata ipod nano bile alınmıyor Sıfır. Bense 160 tl lık garantılı faturalı kulaklıkla beraber veriyorum. İstanbul içi elden , diğer şehirlere havale+ kargo şeklinde yollayacağım. Saygılar.. 0539 392 79 77 iletişim no'm.[​IMG]

2. Adem Gül

Adem Gül Forum Demirbaşı

Seviye:
    konu silinebilir:)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.