Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi iPad 2; 64GB; Beyaz Kutusunda

Konu, 'Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler' kısmında Halil Emre Ozlu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Halil Emre Ozlu

Halil Emre Ozlu Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar;

Aslında ilan iki tane ürün içeriyor.Başka ilanlarda Smart Cover yoktur dikkat ediniz!!! Ayrıca TR Pasaporta işlenmiştir! Avantajları listeledim aşağıda:

-Ürün 3 ay evvel Denver Apple Store'dan bizzat alındı. Maddi ihtiyaçtan satıyorum; bu benim iPad'im; kusuru vs yok, tüccar olmadığım için kar amacı taşımıyorum, fiyat da gayet uygun...

-Factory Unlocked'dir, kilidi vs. yoktur. Kırma gibi yasadışı işlerle uğraşmayacaksınız, Türkiye'deki hatlarla kullanılabilir; tamamen uyumludur ben Turkcell data paketi ile kullanıyordum. Pasaportuma işlettiğim için başka hiçbir şey yapmadan sim kart takıp kullanılabilir.

-iPad'ların en iyisidir; 64GB hafızası ve Wi-fi+3G bağlantı desteği vardır.
    -Çift çekirdekli işlemcisi ve iki kamerası mevcut. HD video çekebilmekte, GPS modülü var.
    -FaceTime görüntülü görüşme özelliği var.

-Pasaporta işletildi, Türkiye içinde sorunsuzca kullanılabilmekte. (bu çok büyük bir avantaj, yurt dışından aldığınız 3G'li cihazları işletmezseniz kullanamazsınız, diğer ilanlardan bariz farkı budur.)

-iPad'ların en güzel renklisi; Beyaz... Ahşap mobilyaların üzerinde bariz karizma görünüyor.

-Asla düşmedi, darp görmedi, çizilmedi, çok çok temiz kullandım, ilk günkü gibidir desem haksız olmam.

-Faturasını alıcıya göndereceğim, Uluslararası Apple garantisi var.

-Şarjı iki gün rahat gidiyor; günde 4-5 saat kullanıyorum; pil ömrü aldığımdan beri hiç azalmadı; bilakis ilk haftadan sonra çok daha fazla dayanmaya başladı, pili daha yesyeni. Laptop pillerine hiç benzemiyor; daha ziyade telefon gibi dayanıyor, beni en çok memnun eden özelliklerinden birisi de bu.. Şehirler arası yolculukta ayrı keyif, şarjım bitecek derdi yok.

-Alıcı kesinlikle çok memnun kalacak, ben okulda not tutarken bunu kullanıyordum, elden daha hızlı yazabiliyorsunuz alışınca, her yerde internet olanağı, müzik, video ve bir dünya özellik... Maddi sebep olmasaydı satmazdım.

Avantajları, Ekstralar:

-Türkiye'de 200 TL'ye satılan deri Smart Cover'ı da yollayacağım. Siyah renk; beyaz iPad ile mükemmel uyuyor. Aldığımdan beri bunu çıkarmadığım için çiziği yok.

-3 adet tüm body kaplama screen protector'u da ürünle beraber yollayacağım. (resimlerde var) Bunlar özel malzeme iPad'ı örtüyor ve çizilmesini engelliyor; yeni almıştım kullanmaya vakit olmadı. Yapıştırıcı içermediği için iPad'den çıkarırken kalıntı bırakmıyor, hem ön cam, hem de arka gövdeyi tamamen kaplıyor. Dışarıdan belli olmuyor, cover gibi değil; üstünde bir tabaka gibi adeta...
    -Avrupa fiş girişleri için şarj aleti aldım ve bunu da ürünle yollayacağım. Hem orijinal ABD şarj aletini de yollayacağım.
    -Ücretli uygulamalar satın aldım; bunları da silmeden yollayacağım, 10 dolarlık Apple orijinal Guitar Hero ve iMovie uygulamalarını yükledim. Kitaplar var (ücretli, ücretsiz), TurboScan diye çok faydalı bir uygulama var, bir sürü oyun var ücretli satın aldığım; toplamda 30-40 lira değerinde uygulama yükledim, bunları da eklemek lazım.
    -BBC'nin Hayat (life) belgeselinin 720P HD versiyonunu dönüştürüp cihaza attım; 10 bölümden oluşan eşsiz bir koleksiyon.

2. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    İlan sahibine fiyat bilgisi yazması konusunda özel mesaj atılmıştır.En kısa zamanda bilgi verilecektir.Lütfen konuyu uzatacak mesajlar yazmayalım.gerekli düzenleme yapıldı........

3. Halil Emre Ozlu

Halil Emre Ozlu Kıdemli Üye

Seviye:
    Özür dilerim arkadaşlar fiyat 1780 TL'dir, bu şekilde bir sitede ilan açmıştım ama eğer forum üzerinden anlaşırsak üründe indirim yapabilirim.

4. Recep Volkan ÇETİNCEVİZ

Recep Volkan ÇETİNCEVİZ Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Hala duruyor ise takas yapıyormusunuz ?

5. Recep Volkan ÇETİNCEVİZ

Recep Volkan ÇETİNCEVİZ Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Satıldımı duruyormu ilan sahibi bakmıyor sanırım