Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İnternetten Whistle 1161d alacam. Kaç parça halinde gelecek?

Konu, 'Whistle' kısmında Dolunay Batar tarafından paylaşıldı.

1. Dolunay Batar

Dolunay Batar Üye

Seviye:
    İnternetten bisiklet alınca kaç parça halinde nasıl geliyor lütfen detaylı anlatır mısınız? Hidrolik disk fren ayarlı gelir mi en önemlisi?
    Yazar mısınız lütfen ne halde gelecek bisiklet ve servis olmadan ben toplayabişlir miyim. Memlekete göndereceğim ve servis yok orada..

2. Can KAYATÜRK

Can KAYATÜRK Üye

Seviye:
    Ben bisikleti alırken gidip seçip almıştım ondan sonra bana kargoyla geldi sadece ön tekeri çıkık gidonu gevşekti bende taktım gevşek yerlerini sıktım kullandım bi sıkıntı yok ama 14-15 anahtar ve alyan takımın olsa iyi olur

3. Dolunay Batar

Dolunay Batar Üye

Seviye:
    whistleın kutudaki resmi olan ve ya bulabilecek olan var mı? nASIL Çıkıyor kutudan...

4. Selim Üsel

Selim Üsel Bisikletkolik

Seviye:
    Whistle markayı bilmiyorum ancak genelde ön jant kadronun ortasına bağlı şekilde, gidon gidon boğazından sökülmüş ve sele borusu, pedal ayrı şekilde kutulanıyor. Yani amaç yerden kazanmak. Haliyle bunları takabilmek için alyen takımı, pedallar için anahtar gerekecektir. Hidrolik frenler genelde ayarlı oluyor. Ancak ilk binişte ufak ayarlar yapılması (pad ayarı gibi) gerekebilir. Ayrıca viteslerde de ayarlama yapmanız olası bir durum. Bunların yanı sıra bu işlerden anlamakta gerekiyor tabiki.

5. Burhan Özyılmaz

Burhan Özyılmaz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Ben alyen takımı olduğu sürece teknik bilgilerinin o ufak tefek parçaları takabilmeye yeteceğini düşünüyorum...

6. Cem AKINCIOGLU

Cem AKINCIOGLU Kıdemli Üye

Seviye:
    kutudan bütün halinde cıkıyor bir tek gidonu yan vaziyette ve cıkık gidonu takıyorsun ve tekerlere hava vuruyorsun kitleme yi takıyorsun selesini yerlestiriyorsun o kadar