Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İnternette bulduğum bisiklet hakkında görüşleriniz ?

Konu, 'Trek' kısmında Korkut Sert tarafından paylaşıldı.

1. Korkut Sert

Korkut Sert Üye

Seviye:
    Yeni başlayacak olan bir bisiklet tutkunuyum, bilgili olan birkaç tanıdığım ve çok uzun olmasa da acelesi arayışlarım sonucu bulabildiğim en iyi bisiklet olduğunu düşündüğüm Trek 1000 Sl ( www.sahibinden.com/ilan/alisveris-s...0-sl-cok-iyi-kondusyonda-54cm-83416422/detay/ )'i almayı düşünüyorum. Sizlerin de fikirlerini almak isterim. Eğer İzmir'de bu bisikleti görmüş olan arkadaşlar varsa, ilanda bahsedildiği kadar iyi durum da mı bana bahsedebilirlerse çok iyi olur. Banka kredisi ile alacak olduğum için parayı boşa harcamak istemiyorum. Fikirleriniz ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. Coşkun Kumru

Coşkun Kumru Aktif Üye

Seviye:
  3. Korkut Sert

Korkut Sert Üye

Seviye:
    Bisiklete benim adıma bakabilecek arkadaşlar var, kargo ücreti çok da önemli olmaz benim için. Ankara'daki ürünü de görmüştüm, ama bir büyüğüm bana Trek'in daha iyi olacağını söyledi. Bende o yüzden bunun üzerine durayım dedim. Kadro boyu sıkıtı oluyor bir çok üründe. Fiyatı uygun olan iyi bisikletler buldum ancak kadro boyları ya 50 ya da 56 oluyor ki benim için uygun değil ( boyum 1.76, sanırım kullanmam gereken kadro boyu 52-54 ).