Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

internet sitesi

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında Atila Filmer tarafından paylaşıldı.

1. Atila Filmer

Atila Filmer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    merhabalar,

internet sitenizle ilgili bir kac sorunu aktaracaktım. gunun cesitli saatlerinde baglaniyorum ama cogu zaman sitenin acilis hizlari sabirları zorlayacak sekilde yawas aciliyor diğer sitelere gore. cok sık olmamakla birlikte database hataları veriyor. ve eskiye oranla artık cok daha fazla kullanıcı sayısı olan mozilla firefox browser'ı ile de uyum sorunları oluyor bazı kısımlarda.

bu yazdıklarımı bir kullanıcı gözlemi olarak alirsaniz minnettar olurum. iyi calismalar..

2. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    sanırım o girişteki hareketli resimden kaynaklanıyor.bnde mozilla kullanıyorum bndede var aynı sorun.ayrıca o resim katagoriler açılınca alt seçenekleri görmemizi engelliyor bunuda bn belirteyim ...

Sinto bunu beğendi.
  3. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar,

Ben de kullanıyordum yeniden explorer kullanmaya başladım firefox bir çok sitede sorun çıkartıyor.

4. Atila Filmer

Atila Filmer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    explorer da pek sorunsuz sayılmaz esasında ;) database hataları yalnız mozilla değil, explorer ile girildiğinde de veriyor, bugun elimdeki tum tarayıcılarla denedim service unavailable hatası veriyordu. bazı zamanlarda asp hataları veriyor esas olarak onu sormustum, yoksa kullanımı etkileyecek bir hata vermedi bana mozilla.
    gunduz upload yapılıyorsa genelde bu hata oluyordur diye düşündüm.

iyi çalışmalar.

5. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Aaa pardon olabilir. İyi okumamışım. Server değişti 1 haftadır bu tip sorunlar oldu. Sanırım taşıma işlemi yarın bitiyor. SSL olduğundan dolayı da hatalar daha çok oluyor. service unavailable hatası bazen benim ürün girme anıma geliyor yaptığım işler o kadar uğraşım boşa gidiyor. Bir kaç güne sorun kalmayacak diye düşünüyorum

Bu aksaklıktan dolayı özür dileriz