İnternet Sıkıntısı

Serbay Akar

Forum Demirbaşı
Tepki
209
Bisiklet
KTM
Arkadaşlar 5-6 gündür internetim de kopmalar yaşanıyor. Bu kopmalar ttnet serverinda gözük müyormuş? Sonra kendi bilgisayrımda gezinirken yerel ağda şubu fark ettim gelen 450bin iken giden 80milyon. Benim tahminim sıkıntı ttnet'de değil de pcde galiba. Trend Micro virüs programım da virüs bulamadı. Ne yapamalıyım?

Scudo

SALİH TUNÇKIRAN

Daimi Üye
Tepki
138
öncelikle sistem geri yükleme seçeneğinden bilgisayarının iyi olduğu bir tarihe bilgisayarı tekrar kur, sorun devam ederse bilgisayarını tekrar sıfır olarak kur sadece gerekli kullandığın proğramları ve birde antivürüs proğramı yükle. gerekirse tüm güncellemeleri devre dışı bırak..

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Modem arızalanmış.

Osman Şen

Daimi Üye
Tepki
32
o sizin fark ettiğiniz şey gayet normal çünkü o yüksek olan sizin internet üzerinden download ettiğiniz veri miktarı küçük olan ise upload yani pc den dışarıya giden veri miktarı yani orda hiç bir sorun yok sorun ya modemde yada hattadır eğer elinizdenn geliyorsa farklı bir modemle deneyin

FarukDemir

Forum Bağımlısı
Tepki
397
Benim de 2 haftadır sürekli kopma sorunum vardı. Ttnet'i aradım,geldiler ama arıza evin iç tesisatından kaynaklanıyor,siz halletmelisiniz dediler. Ben de dün çıktım evin yanındaki telefon direğine. Tüm kabloları koparıp tekrar bağladım,düzeldi :) Tabii sana da aynı şeyi tavsiye edemem,orası ayrı.. :cheer:

• Beğen
Tepkiler: Serbay Akar