Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İnternet Explorer'dan foruma girememek

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Ömer KARAN tarafından paylaşıldı.

1. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Merhaba bilgisayarımda internet explorer tarayıcısını kullanıyorum. 2 gündür foruma giremiyorum. Şuan bilgisayarıma google crome tarayıcısını kurarak foruma girebildim.
    Bu şekilde bir hata veriyor:
    Fatal error: Out of memory (allocated 524288) (tried to allocate 393216 bytes) in D:\WWW\bisikletforum.com\www\index.php on line 487
    *
    *
    Acaba bu sorun benden mi kaynaklanıyor yoksa forumdan mı? Eğer sorun benden kaynaklanıyorsa ne yapabilirim acaba yardımcı olur musunuz?
    Not: Internet explorer dışında tarayıcı kullanmayı sevmiyorum. Farklı tarayıcı kullanmamı önermeyiniz lütfen.

2. MustafaNR

MustafaNR Genellikle Okuyucu Mod

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Ömer KARAN bunu beğendi.
  3. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Yardım için teşekkür ederim. Bilgisayarım konu açmamı bekliyormuş galiba :) sorun az önce kendiliğinden çözüldü :) Şuan Internet explorer kullanarak giriyorum foruma ama neden böyle oldu hala anlayabilmiş değilim.

4. H.Genç

H.Genç Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Hocam öncelikle İE'yi pcden silin. Herşey daha güzel olacak. Silin derken; kısayolları, var sayılan taracı olmasını engelleyin vs. :)

Nette hiç İE ile ilgili esprileri görmediniz sanırım:)))

Loading %61..

5. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Tavsiyeleriniz için teşekkürler Hakan Bey not ta da belirtmiştim Internet explorer dan başka tarayıcı kullanmak istemiyorum diye ama. Şöyle belirteyim vallahi ne yalan söyleyeyim internet explorer ı hayatta bilgisayarımdan kaldırmam. Nette bir çok kez dalga geçildiğini falan gördüm güldüm geçtim. Internet explorer ın kullanımı daha kolay geliyor bana. Ayrıca sizin gibi bir çok kişi söylüyor explorer kullanma Crome falan kullan diye. Ama insanların uzun zamanlar internet explorer kullanmaya mahkum oldukları için biraz nefretle böyle yaptıklarını düşünüyorum. İnternet explorer abartıldığı kadar kötü bir tarayıcı değil. İnternet explorer benim bilgisayarımda gayet hızlı çalışıyor. Ben explorer tarayıcısından gayet memnunum. Ve hatta benim bilgisayarımda firefox ve gooogle crome dan daha hızlı çalışıyor. Benim için her şey güzel zaten. Teşekkürler.

Barış C. Şentürk bunu beğendi.
  6. Barış C. Şentürk

Barış C. Şentürk Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Ben masaüstü pcde yandex kullanıyorum, laptopda explorer kullanıyorum, windows8'de çok seri ve hızlı.

7. Eagle

Eagle ...flew up into the sky

Adı:
    Savaş
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bu sorunlar da düzeltildi. Sitemiz artık her tarayıcıda stabil olarak çalışıyor.

Bilginize,