International Isparta MTB Cup hakkında bilgileri burada paylaşalım

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
arkadaşlar bildiğiniz gibi 31 temmuz da ısparta da dağ bisikleti yarışı yapılacaktır bu yarış hakkında teknık bilgileri konaklama otel bilgilerini bu başlık altında toplayabiliriz mesela kimler geliyo yarışa :)

Scudo

Furkan Kılınç

Daimi Üye
Tepki
89
Bisiklet
Salcano
lisansım yok malesef gelemiyorum :( benim içinde ilk yarış tecrübesi olacaktı baya heycanlıydım :D

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Furkan lisans çıkarmak il spor müdürlüğünde 5 dk nı almaz kardeşim..

Furkan Kılınç

Daimi Üye
Tepki
89
Bisiklet
Salcano
@Mert Bağcılar

bana uzun sürüyor denmişti. bunu öğrendiğim iyi oldu teşekkürler :)

Aydın Akyokus

Forum Bağımlısı
Tepki
418
Bisiklet
Trek
05552076286

05454574256

arkadaşın ismi ömer çakır
akdeniz otel

otel idare eder
ben bu konu hakkında bilgi verdim yardımcı olacaklarını söylediler.
gelmek isteyen arkadaşlara başarılar ...

• Beğen
Tepkiler: emre arıkan

Furkan Kılınç

Daimi Üye
Tepki
89
Bisiklet
Salcano
@cesim yıldırak

Bisiklet Sporcu Lisansı Nasıl Çıkartılır?

Türkiye de Ulusal bisiklet yarışlarına girebilmek için, bisiklet sporcu lisansı çıkarmanız gerekiyor. Sporcu lisanları yalnızca bir sene için geçerli, her sene vize işlemiyle yenilenmesi gerekiyor. Lisans çıkartmak öyle masraflı bir iş değil, küçük bir maliyeti bulunuyor.

Gerekli Belgeler:

Lisan çıkarmak isteyen sporcunun aşağıdaki belgelerle bağlı bulunduğu il müdürlüğüne başvurması gerekmektedir.
(Belgelerin, kulüp veya ferdi sporcu tarafından daktilo veya bilgisayar ile doldurulması şarttır. Lisans işlemlerinden ücret alınmaz.)

a) Nüfus cüzdanı aslı veya noterden tasdikli örneği.

b) Kulüp lisansı için 3 adet, ferdi sporcular için 2 adet fotoğraf.

c) 18 yaşından küçükler için il veya ilçe müdürlükleri veya köylerde muhtarlıklarca tasdiklenmiş veli izin belgesi,

d) Sağlık İzin Belgesi (Sağlık Raporu). (Bu belge en yakın sağlık ocaklarından veya tam teşekküllü bir devlet hastanesinden alınabilir.)

e) Kulüp adına lisans alacaklar için iki adet, ferdi lisans alacaklar için bir adet tescil fişi.

İl müdürlüğüne yukarıda belirtilen belgelerle birlikte müracaat edildikten sonra belirtilen zaman zarfında ( bazen aynı gün de verilebiliyor ) lisans işlemleri tamamlanır.

Lisanslar bir yıl boyunca, o yılın 01 Ocak ile 31 Aralık tarihleri arasında geçerlidir.

Alıntıdır...

• Beğen

Furkan Kılınç

Daimi Üye
Tepki
89
Bisiklet
Salcano
@emre arıkan

şehir merkezinde oteller var. bence geldikten sonra ayarlayın yer bulmakta sıkıntı çekmezsiniz..

• Beğen