Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

insomnia 293 sram i nasil bilirsiniz?

Konu, 'Salcano' kısmında hakanerol tarafından paylaşıldı.

1. hakanerol

hakanerol Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Arkadaslar insomnia 293 sram setli mi 292 shimano setliyi mi yercih etmeliyim?

2. Selami53

Selami53 O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Başka imkanlarınız da varsa ikisini de tercih etmeyin derim.Çünkü üstünde bulunan sram ve shimano setler diğer markaların aynı fiyat aralığındaki bisikletlere göre zayıf kalıyor.

3. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    Sram vs Shimano eşlenik sırası XTR = XX / XO ,XT = X9 SLX = X7 ,Deore = X5, Alivio = X4. Kişisel tercihtir.Hangisini alırsan pişman olunucak bir durum yok.Shimano'nun deore serisinden başlayan donanımlarını daha iyi gördüm.Acera donanımda kullandım.Sram x4'ün bile daha rijit,zinciri daha iyi gerdiğini ,pedal çevirmedeki yumuşaklık ve akıcılığını shimano acerada göremedim.Tabiki bu kişisel görüştür.Ben olsaydım sramx5 tercih ederdim.Trek wahoo 29'' sürdüm.Arka aktarıcısı aceraydı.Donanımı Shimano.Başkası shimano diyebilir.Tamamen kişisel görüştür.Bir link tavsiye ediyim. http://www.youtube.com/watch?v=NYKvCLC23ww shimano deore vs sram x5. Gerçektende durum böyle.Arka aktarıcı sram tasarımların gergisi daha iyi.Kalite ve sağlamlık olarak her ikiside iyidir.Sram x5 ve shimano deore arasında kalsaydım, deore derdim:D