Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İnsanlık Kalmamış...

Konu, 'Bisiklet Kaza Haberleri' kısmında Enis Arslan tarafından paylaşıldı.

1. Enis Arslan

Enis Arslan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba..Bisiklet yolunda bisikletimle ortalama yapmadan bisiklet yolunun sagından giderken aksam 7-8 civarı sagdan gelen bir adam 35 km hızla gıderken arkamdan vurdu..Sag dizim kan icinde kaldı..yerde kaldım öylece..dizimi resim alıcaktım ama cok berbat diz kapagım felan ic bulandırmaya gerek yok..Yanlız Zincir attı yerde kaldım o sıcaklıkla bındım zinciri takana kadar adam arkasını dönmeden bastı gitti...
    Simdi...Yüzünü görmedim..ama bisikleti herseyiyle aklımda..Eskişehir'li o hayvan..işallah oralardayım o bisiklet ile görürüm Seni..Allah yarattı dersem neyim..Düştüm kaldım en azından kaldır arkamdan vurdun suclusun duz yolda giden adamavurup kacmak nedir gözden hemen kayboldu..belki forumdadır İsallah diyorumya o bisikletile seni denk getiririm..Beyler siz ne kadar dikkat ederseniz edin adam gelip düz yolda giriyor saka gibi yeni elcik aldım paramparca oldu..Ya kacmasa yeminle koymaz bisiklete bişey olsun parasındada degilim..elimden tut bali hayvan gibi carpıp kacıyor..isallah görürüm Allah büyük Eskişehir kücük..Kolay gelsin

2. Özgür R

Özgür R Karanlık Taraf

Seviye:
    Tatsız bir olay çok geçmiş olsun...

Enis Arslan bunu beğendi.
  3. Enis Arslan

Enis Arslan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Tesekkürler Dostum.. ''insanlık kalmamıs'' ne diyeyim ki.Evdeyim yatıyorum full ne güzel geziyordum hangisine yanayım bilemedim..Neyse saglık olsun

4. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Sadece 2 soru soracağım.

1-Kaskınız var mıydı?
    2-Tayt ya da şort giymiş miyiniz?

Bu iki soruya cevabınız evetse %99 ihtimalle bilerek ve isteyerek sizi sakatlama maksadıyla çarpıldığını düşünüyorum.

Geçmiş olsun bu arada.

5. Enis Arslan

Enis Arslan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadan sıkmalı kaskım vardı Kardesım..sort vardı tayt gıymem ben almadım..ya hayret verici adam duz yolda vurup bakıp kactı o sıra canım yandı bakamadımda baktım gıdıyor hızlı hızlı eger ki zincir oturup yetisseydim ipler kopmustu..Abi ben suclu olsam vur bas gıt sıkıntı yok..Bu suna benzıyo;Arabayla vur yaya'ya öldür bas git..Elimden tutsaydıkaldırsa yeter nasıl terbıyesizlik..eve gıdemedım yurudum yandı bacagım..sürdüm yara kremi dirsekten alt ekleme kadar yanmıs gibi ayagım yatıyorum evde..

6. D.Mustafa

D.Mustafa Bisikletkolik

Seviye:
    Yani ne diyeceğimi bilemedim gerçekten, geçmiş olsun.

7. Reha Oğuz Altuğ

Reha Oğuz Altuğ Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Çok geçmiş olsun, biraz ayrıntılı tarif verirseniz dikkat ederiz bizde.
    Bisiketçi ekipmanları mı vardı yoksa sadece bisiklet mi kullanıyordu?

8. Abdülsamed AKBULUT

Abdülsamed AKBULUT Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Geçmiş olsun kardeşim

9. Atalay Mete

Atalay Mete Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben ilişki kuramadım. Sizi böyle düşünmeye iten nedir?

10. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Bisikletlilere yapılan saldırıların genelde nefret içerdiğini düşünüyorum. Kasklı ve taytlı-şortlu biri birilerine fazlaca "gavur" görünebilir.

Efecan UZUN ve Enis Arslan bunu beğendi.
  11. A.Aşkar

A.Aşkar Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Türlü türlü açıklaması var ;

1.İnsanlar kendinde olmadığı şeyi başkalarında görünce sinir ve kıskanç yaratıyor içinde , ve sonuç yukarıda ki gibi oluyor.
    2.İnsanlar tayt giyen birini , ''ulan tipe bak tayt giymiş'' uzaylı gözüyle bakıyor ve onlara belkide itici geliyor.
    3.İnsanlar bu ülkede bisikletin sadece sürüldüğünü biliyor.Bisikletin ulaşım aracı , ve bisiklet sürerken ekipmanların boşa olmadığını , taytın rahatlık yönünden , kaskın ise hayati yönden bir ekipman olduğunu çoğu insan bilmiyor.

Yaptığımız turlarda tayt ile bir köye yada bir kahveye , su almak için girdiğimiz markette , insanların uzaylı görür gibi bakması çok üzücü.

adamCliff ve Enis Arslan bunu beğendi.
  12. D.Mustafa

D.Mustafa Bisikletkolik

Seviye:
    Ama hocam köy yerinde amcalar ı yadırgamamak lazım kaç defa görüyorlar ki :)

Tunakan Önen, Onur O. ve Enis Arslan bunu beğendi.
  13. kadir karademir

kadir karademir Aktif Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Geçmiş Olsun....

14. aycan turan

aycan turan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    insamlıktan nasibini gercekten almamıs. oradan gecen insanlar bari yakalasaymıs

15. Enis Arslan

Enis Arslan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaslar Hepinize Gönülden Tesekkur ederim...Bügün yara kremi aldım evde yoktum o yüzden simdi gördüm kusuruma bakmayın sag bacak iptal...Rehacım adamın Bisikleti koyu altın Sarısı tahmini 29 inc TANDEM bisikletti..Adam orta yasta idi..Migros Karsı yoldan bisiklet yolunda ilerlerken vurdu..altın koyu renkte arkada önde Yuvarlak uzun camurlugu vardı..Resmen pert etti beni..Dikkat et kardesim..Hani insalar bisiklet yolunu kapatıyor anlarımda..Artk bısıklet yolunda hastanelık oluyoruz 2. kaza bu...Dikkat et dostum Tesekkur ederim

16. Enis Arslan

Enis Arslan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Kardesim Kesinlikle Dogru söylüyor Mustafacım...Reklam gibi olmasın ama bisiklete 1700 degerinde..Ayrıyeten 700 lira sırf arac gereclerini aldım..150 liraya sadece km aldım..( oda hasar aldı) bılmıyorum taytımı acayıp buldu daha yeni kıslık 75 tayt almıstım darma dagın oldum..İnan umrumda degil tamam kazadır eywallahta ya bi elimden tut eve gittim kan dizdeydi ayagıma coraba kadar vurmus..zinciri geciremedim bir gecirseydim kimseye siddet uygulamadım ama sanırım birimiz huzura kavusurdu..Abartıyor dıyebılırsınızde..Soyle dusundum ya gece olsaydı..Vursaydı onemlı bısey olup kafayı vursaydım ki vurdumda bayılsam kacıp gıdıcek..ölmiyceksemde ölücem yani..basıma ilk kez geldi böyle bısey ama cok ders var alınacak..gecende böyle konu olmustu Türkiye gelişmiş degil..Gelişmekte olan bir ülke işte örnekler Beyler..Yazık ne diyeyim

Aycan Dostum Durak vardı yanımda Eskişehir'li Reha bilir migrosun karsısında..Yuvarlanınca zaten 5-10 saniye sokmu oldu ne oldu toplarlayamadım..kafamı kaldırdım adam gıdıyordu kalktım zinciri takmaya calıstım,taktım ama gec oldu bayada gıttım ama gitmiş..durakta 1 kısı vardı oda sokta belkide icinden ''arkadaki icin tam bir sıgır demiştir'' keske deseydım o an yakala felan ama hıc aklımada gelmedi..

17. Enis Arslan

Enis Arslan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Keske köy Dısına tasmasa o durum Dostum...Sehirde bile bazen insanlar ki keza Kültür Kentinde birde...Taytlı bısıkletli gördüklerinde bakıslarını gormelısın....

18. D.Mustafa

D.Mustafa Bisikletkolik

Seviye:
    Yani elinde olan birşey değil, sarı çizmeli memet ağa polise git diyeceğim ama pek takmıyor onlar bisikletlileri, sen gene de bir dene. Böyle durumlarda beni gasp etti kaçtı desek acaba takarlar mı diye düşünüyorum ne kadar yalan beyan olsada.

19. Enis Arslan

Enis Arslan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Gerek yok Mustafacım...Polis ne yapsın ki dedigin gibi zaten..Bisiklette elcik degiştirdim bugun yenısını aldım..KM felan sıkıntı yok taktım..Bi ayagım var işte..Sıkıntı degil bana koyan insanlık..Onun dısında sıkıntı degil elimden tutsa bısıklet pert olsaydı sıkıntı degildi..Öyle kalınca yerde acayip oldu..olacagı varmıs Kardesım saglık olsun.Tecrübe oldu

20. atakan tosunoğlu

atakan tosunoğlu Kıdemli Üye

Seviye:
    Çok geçmiş olsun .Malesef Türkiye de insanların gözü futbol da başka bir şey görmüyor bu yüzden ne bisiklet sporu ilerleyebilir ne de diğer branşlar .