İnsanlığın yüz karası Eskişehir'deki kedi katili Can Aksoy!

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
Umarım çoğu forum üyelerinin bu durumda haberi vardır. Benim de bundan yeni haberim oldu ve bu duruma bir el atmamız gerektiğini düşündüm.

Fotoğraf , SS ,video hiçbir şey koymuyorum. Bazı insanlar rahatsız olabilir bu durumdan. İsteyen internete bu haysiyetsiz adamın ismini yazıp ne yaptığını görebilir.

Uyarayım , mideniz kaldırmıyorsa hiç bakmayın !!! İşin şikayet kısmına gelirsek vereceğim linklerden şikayette bulunabiliriz.

(link) Bu link , şikayet için imza atma linki. YHS'nin kendi sitesidir.

Tekrar uyarayım o varlığın kediye yaptığı şey bu linkte bir fotoğraf olarak bulunuyor."""""Bakamam der iseniz evdeki soğukkanlı birine baktırıp siz de şikayette bulunun."""""

Şu an 836 kişi şikayet için imzada bulunmuş. Lütfen biz de imza bırakalım.

Bu da varlığın twitter linki >>> (link) İsteyen istediğini yağdırsın buna...

İsteyene özelden Whatsapp SS'lerini de atabilirim

Scudo

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Adamın twitlerini okudum akıl hastası harbiden

BF Okuru

Üye
Tepki
1
Adam sabah 5'te gözaltına alındığı, hakkında (az veya çok tartışılır) işlem yapıldığı ilgili konusu açılan (link) tartışıldı ve yazıldı.

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
dikkat çekmek isteyen biri pek önemli bir konu değil bence sadece dikkat çekmek için yapıyor.

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
İnşallah ona aynısını yaparlar ah Hammurabim nerdesin ah .

• Beğen
Tepkiler: enes savaş

Cevat_MD

Forum Bağımlısı
Tepki
1.969
İsim
Cevat Bayhan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Attık imzamızı. Allah o yaratığı bildiği gibi yapsın. Bu kadar üstüne gidilirse kafasına sıkar zaten...

• Beğen

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.893
Bisiklet
Sedona
Uyarı için teşekkür ederim, cidden kaldıramazdım görüntüleri..
tahmin etmek bile içimi bulandırıyor,

• Beğen

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
Hocam adam tutuklanmış galiba sonra da serbest bırakılmış. İmza atmayı unutmayalım.

Bu arada @onur gunes kim dikkat çekmeye çalışıyor ?

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Onur Gunes

"Pek önemli bir konu değil" kısmı garip bir yorum olmuş.

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@enes savaş

Bu kadar kısa sürede tutuklanıp serbest kalma olmaz.
Kanuni prosedür olarak: ifadesi alınmak üzere gözaltına alınmıştır, ifadesi akabinde tutuksuz yargılanması devam etmesi için savcının emriyle polis merkezinden serbest bırakılmıştır.
Kanunen alt sınırı 2 yılın altında olan cezalar için tutulma veya tutuklanma talebi veremez savcı.

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@halil ibrahim duran

Tam emin değilim. Haklısınız. Büyük ihtimal dediğiniz gibi olmuştur...

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@enes savaş

o can mıdır nedir varya allahın psikopatı fake bile oalbilir bilmiyorumda normal insan sen öyle bişey yapabilirmisin isterse fare olsun kendi için acır videoyuda izledim bana sanki fotomantaj gibi geldi bilmiyorum da eğer öyle bişey yaptı isede psikolaojık bozuklukları var öbür dünyada hepsini çekecektir bu dünyada çekmese bile allah ona gösterir zaten o hayvana nasıl zarar veriyor ise misli misli çekecek.Açıkcası internet ortamı bana çok sanal geliyor belkide ondan böyle düşünüyorum kusura bakmayın başımızdakiler internet yasası ile uğraşacakalrına biraz düşünsünler ne yanlış nasıl olur boş boş muhabbet benim sen girdim siteye karışamassın karıştırmam da onlar kimki benim hayatıma mudahale ediyor ilk önce bu tur insanları arındırsınlar.

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@Onur Gunes

Öyle bir videoya shop :confused: Bence çok zor... Ama bir imza da siz atın lütfen.

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@Berke1903

orada yanlış yazmışım kusura bakamyın hemen yanlış anlamayın yani öyle bişey olur mu ben pek inanmıyorum video muş filan yuzde %80 fake görüntülerdir sanal bir ortam gerçekçilik ifade etmeyeceğini düşünüyorum eğer öyle bişey olduysa allah yukarıda görüyor allah ona zaten çektirir çektireceğini misli misli

@enes savaş

kusura bakmayın ben bu ortamda imza(özgürlüğüme karışıldığı bir ortamda)atamam ama desteklerim(eğer böyle bişey varsa) sizinle sonuna kadar eylemede katılırım..

ihsangencer

Forum Demirbaşı
Tepki
729
Bisiklet
Carraro
arkadaşlar foto ve videolar kesinlikle gerçek, o kadar gerçekçi video editing için biraz daha çok beklememiz gerekecek, korku filmlerinde bunu açıkça görüyoruz. bu sümüklünün video editing yapacak hali yok. normal olan karıncayı bile incitmemek. bu bir sapkınlık, her insanın içinde kısmen var olan ve boyutları ve sınırları belli olmayan bi sapkınlık. ana / baba sevgisi görmemiş sevmemiş sevilmemiş merhamet nedir bilmez bir adam, eminim bu çocuk mahalle futbolu oynamamıştır, ilişkileri kısıtlıdır. bence cezası güzel bir mahalle sopası ve kamu hizmeti olmalı, kendini terbiye edebilir umuduyla. aksi taktirde çok zarar verir.

• Beğen

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
enes, geçen sefer de bir şarkıyı anlamadan amacının tam tersine yönelik olduğunu sanıp yanlış bilgilendirme yapmıştın.
bu sefer de yanlış bilgi veriyorsun... gerçek twitter adresi değil o.
kesin konuşmadan önce biraz araştırma yap.
bu: (link)
ve kapatmış olduğu (link)
bu da kapanan hesaptan önbellek kaydı: Fotoğraf bulunamadı.

senin attığın link takipçi kasmaya çalışan fake bir hesap.

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Yakalasalar öldürecekler bu herifi. Hapise girerse sanırım orada şişlerler bunu. Yaşatacaklarını zannetmiyorum bu kişiyi.

• Beğen