Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

insanlara bisikleti sevdirmek

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında dinçer karadayı tarafından paylaşıldı.

1. dinçer karadayı

dinçer karadayı Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar herkese merhaba ve iyi forumlar.:) Arkadaşlar ya şu bizim Türk insanımızda ki araba merakı nedir Allah aşkına ? bu insanlara bisikleti nasıl sevdirebiliriz hepinizin yorumlarını bekliyorum :)

2. Ömer frk

Ömer frk Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    öncelikle selamlar.güzel bir konu olmuş.
    ben cevap olarak şunu soylemek istiyorum. bazı kişiler bisikleti fazla önemsemiyor.bazılarına sürmek bile zor geliyor.bisikleti boş bir eşya olarak goruyor ve ona verilen paranın boş yere gittiğini düşünüyor.kısacası ön yargılı davranıyorlar.eğer bisikletin tadını bi alsalar zaten gerisi gelir..:) :)

42FY ve dinçer karadayı bunu beğendi.
  3. dinçer karadayı

Seviye:
    kesinlikle size katılıyorum,insanlarımızın çoğu ;yahu bir bisiklete bu kadar para verilirmi mantığını güdüyorlar,oysa iyi bir bisikletin onlara yaşatacağı hazzı bilseler,tatsalar böyle düşünmeyeceklerinden eminim :)

42FY bunu beğendi.
  4. utku bildirici

utku bildirici Üye

Seviye:
    toplumsal yapının mantığında olmalı bizim ulus ile bisikletli bir türkiye kurmak çok zor,çok ekmek yemek gerekir:)bunun yanında hükümet politiklarıda esnek olmalı ülkeye giren bisikletlerin vergilerı düşürülmeli kullanıcıya sunumda makul fiyatlarda olmalı,yurtiçi üretim yapan bisiklet firmalarına hükümet tarafından müthiş kolaylıklar sağlanmalı en düşük fiyata nasıl üretim gerçekleşir bu araştırılıp uygulanmalı,fiyatla doğru orantılı aslında düşük fiyata üretilirse kullanımı okadar artacaktır bisikletin.gün gelecek bakın görün bisiklet üreticıleri köşeleri dönecekler:)petrol sürekli değil heleki bizim ülkemizde hiç degıl bu tüketimle,bisiklet birgün gereken yerini bulacak,o kullanılan arabaların içinde tavuk besleyecek insan oğlu birgün:)birde ülke içerisinde üretim yapan kurumsal kimliğe sahip firmaların bisiklet içerikli reklamlara para harcamasıda çok önemli,cocacola gecenlerde yaptı reklama bisiklete binmeyi bilmeyen 260 kişiye ulaşmış güzel bir reklam çekmiş bu ve buna benzer raklam sıklıkları tüketmi arttırır kanısındayım.tour of turkey gibi oluşumların ülkemizde de bisiklet satışını arttıracagına inanıyorum,marka,model,tarz ne olursa olsun hepsi iyi yaşam saglıklı hayat sloganını içinde barındıyor bisikletlerin,saglıklı hayatlar bolpedallar:)

42FY ve dinçer karadayı bunu beğendi.
  5. dinçer karadayı

Seviye:
    ekonomik yönü ve fiziksel olarak ele almış arkadaşımız güzel bi yorum.başka yorumları da bekliyoruz arkadaşlar :)

utku bildirici bunu beğendi.