İnsan kılığındaki yaratıklar

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Sadettin Z. Bu ortamda bayan kullanıcılarda varken bazı arkadaşların akıl ve mantık dışı yorumlarına neden bir müdahale yok peki? adam pipi diyor utanmasa penis yazacak başka bir tanesi malum yerlerim demeyip erkeklik organım utansama t....diyecek ozaman gençler ve bayanlar etkilenmiyormu???? bunun için yaptırımlar nerede????

Scudo

Sadettin Z.

Forum Bağımlısı
Tepki
11.749
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Cyclocross
@Alphavilla

Mesaj kutularının altında bulunan şikayet butonunun fonksiyonu da tam olarak budur. Uygunsuz olduğunu düşündüğünüz bir mesajı ilgili yöneticiye bildirmek için çekinmeden kullanınız.

Tepki
24
İsim
Mehmet ÇAKIR
Bisiklet
Diğer
Hafta sonu turumda beni de buldular, trafik ile uğraşmayım diye köy yollarından eve
dönüş sırasın da tek bir araç gördüm oda karşı şeritten üzerime doğru geldi
genç bir çocuk tu yaptığına anlam veremedim ama geri dönüp uğraşmak ta hiç istemedim.
Her zaman kameramı yanıma alırım o gün yoktu yanımda alışkanlık bu ya olaydan sonra kameraya gitti elim,
gerçekten dikkati ve tedbiri bir an olsun bırakmamak gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: Örümböcük

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Daha önce kullandım ama geri dönüşü spoiler olarak gösterilen bir mesaja dönüşdü yani yine yazılan yazıldığı yerde kaldı.

Makula 06

Aktif Üye
Tepki
90
İsim
Ugur gurlevik
Bisiklet
Sedona
Oncelikle gecmis olsun. Eminimki o arabanin icinde birden fazla kişi vardi cunku bu tipler tek baslarina kedi gibidirler birden fazla olunca insan disi davranislar sergiliyorlar. 5 vurup 1 sayilacaklardan bu tipler

eness

//**
Tepki
227
İsim
Enes
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Öncelikle geçmiş olsun.
Bu tip insanlara ben kısaca 'şuursuzlar' diyorum. Çünkü ne yaptıklarının tam olarak farkında olmadıklarını düşünüyorum.
Çözüm mü? Karşılarında, bu tip hareketleri yapmamalarını sağlayacak en ufak engel yok ve zevk alıyorlar. Neden yapmasınlar, zaten şuursuzlar. Toplum nezdinde tersi bir algı oluşması gerekli ve ciddi manada tepki gösterilmeli.

• Beğen
Tepkiler: Örümböcük

scitakoglu

Aktif Üye
Tepki
159
Bisiklet
Specialized
İşte yurdum dan manzaralar. Bu yaratıklardan her yerde okadar çok varki baş edemezsiniz. Bunlar mayoz mitoz bölünerek mi bu kadar hızlı çoğalıyor bilmiyorum. Ama bizde böyle bir medya varken çocukların hepsinin maganda yetişmesi normal. Kuduz köpekle kavga etmeyi göze alıyorsan dene ama tavsiye etmem.

Tepki
34
İsim
Yasin
Bisiklet
Merida
Genelde bu "insanlar" sizi korkutup kaza yapmanizi bekliyor, hatta sonrasında ne oldugunu izliyor kaza yaparsanız bide üzerine gülüyor. Yolda giderken tekme atmak icin arabadan bacağını çıkaran mı dersin eliyle kafama vurmak isteyen mi dersin. Genelde kalabalık oluyor bide bulaşanlar acikcasi ne kadar kizsamda kendimi tutuyorum çünkü bu davranışları yapan laf etsen daha neler yapmaya kalkışabilir.

• Beğen
Tepkiler: şamilkafkas

Yusuf Ziya Aktaş

Katip el-Bayburdî
Tepki
269
İsim
Yusuf Ziya AKTAŞ
Bisiklet
Focus
@Bahadır EKİCİ Eyüp - Eminönü arasındaki "Şeridi Paylaş" tabelasına rağmen 4*4 pikap'la kardeşim ve benim üzerimize süren öküzlerle akraba olabilirler nişanlınızı korkutmaya çalışan öküzler. Yaa neticede altında bi araba var ve aşağı yukarı 70 - 100 hp gücünde:) neyi ispatlamaya çalışıyosun ki:D kaporta 40 beyin 4 yaşında hocam bu tiplerde:) evet kesinlikle öfkelendirici bi olay bu anlattığınız ancak zarar ziyan gelmemişse Allah'ından bul deyip yola devam etmek gerek güzel ülkemde... Maalesef böyle...

• Beğen
Tepkiler: Bahadır EKİCİ

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Herkesin derin yarası burada deşilmiş, doğal olarak insanlar sinirli ve haklılar da. Benim de başıma sürekli geliyor, kornasız sürüş yapamıyoruz; gerçi bazıları selam vermek istiyor sağolsunlar ama bazıları da rahatsız etmek için yapıyor. Bu kornalar çok bir şey değil aslında ama sıkıştırma, hız yaparak yanından geçmek ağır sonuçlar doğurabiliyor, hatta bir tane manyak yolda giderken sırtıma elma atmıştı...

Bu yaşadıklarımız aslında toplum psikolojisinin bir yansımasıdır, bizim gibi MÜSLÜMAN bir ülkede insanların birbirine bu kadar hoşgörüsüz, saygısız ve tehditkar davranması ne kadar yozlaşmış bir topluluk haline geldiğimizi gösteriyor. TÜRK Milletinin her bireyinin aklını başına alması lazım; insanlıktan çıkmaya başladık. Hepimizin hataları var benim de var tabi ki; lütfen herkes kendine hakim olsun, size yapılmasını istemediğiniz şeyi başkasına yapmayın...

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.272
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Cezaevleri öfkesini kontrol edemeyen "kader mahkumlarıyla " dolu.Kendiniz ve sizi sevenlen için her koşulda sakin kalabilmeyi, mantığınızın sınırlarıyla vicdanınızın sesi arasında kalmanızı dilerim.
Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz...