Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İnonu üniversitesi Malatya

Konu, 'Doğu ve G.doğu An.Bölgesi' kısmında Hempel tarafından paylaşıldı.

1. Hempel

Hempel Üye

Seviye:
    Evet arkadaslar bakalım kimler inonu üniversitesindenmis ben myo 1.sınıf isletme ögrencisiyim inonu ünide olan ve bu sporla ilgilenenler varsa buraya yazsınlar tanısalım sadece inonu üniversitesi olması sart degil malatya icindende sporla ilgilenenler varsa yazsınlar ;)

2. Hempel

Hempel Üye

Seviye:
    hicmi kimse yok :)

3. a.f.k.

a.f.k. Üye

Seviye:
    mrb ben malatya da değilim ama bu sene yazın o taraflara bi tur düşünüyorum inşallah denk gelirse tanışmak isterim... gerçi okuyomuşsun büyük ihtm. yazın malatya da olmazsın galiba.. neyse şimdiden ii pedallamalar görüşmek üzere

4. Hempel

Hempel Üye

Seviye:
    Dostum ben yazında buradayım insallah buraya gelirsinde beraber pedallama fırsatı yakalarız ne bizim ünide nede malatya icinde bu sporla ilgilenen birileri yok yada bu foruma takılmıyorlar :S Bende arkadaslarımı spora yönlendirmeye calısıyorum insallah bir kac kisi daha gelirde benimde planladıgım yazın nemrut dağı gezisi var yalnız bende simdiye kadar 50 km den fazla uzun yol yapmıs biri degilim ama dayanacagıma eminim kvvetli bir bünyem var :) umarım buraya geldiginde bir seyler yaparız bakalım daha birileri cıkacakmı burada veya bu yazın bu tarafa gelmeyi düsünen.

5. Hempel

Hempel Üye

Seviye:
    Arkadaslar canlanın biraz malatyada bu sporla ugrasanlar yokmu ?

6. ercu2001

ercu2001 Aktif Üye

Seviye:
    var ..BEN varım ama kafama göre gezilere gidecek kimseyi bulamıyorum..Belkide buldum..ercu2001@hotmail.com Dialoğ kuralım

7. AydınGünaydın

AydınGünaydın Bisikletkolik

Seviye:
    deniz ekici bunu beğendi.
  8. apron83

apron83 Üye

Seviye:
    selamlar bende malatyadayım. haftasonu elimden geldiğince mesafe yapmaya çalışıyorum. umarım bigün karşılaşırız. 5 6 aydır malatyadayım 350 km civarı yol yaptım daha kimseyle karşılaşmadım. sanırım pek kişi yok malatyada ilgilenen

9. davuthan şimşek

davuthan şimşek Yeni Üye

s.a ben de malatyada yım
    inönü üniversitesi ilahiyat 1. sınıftayım.
    tanışalım mı.
    davut-han@hotmail.com

10. apron83

apron83 Üye

Seviye:
    unv pek kimse yok sanırım

11. Hempel

Hempel Üye

Seviye:
    ne zamandır konuya bakmıyordum pek bir degisiklik yok gibi görünüyor zaten benim bisikletin tam bir ceset oldugu kanaatine vardım sene basında bir tane Trek toplicam Allahın izniyle o zamana kadar umarım konuyla ilgilenenler artar.

12. davuthan şimşek

davuthan şimşek Yeni Üye

s.a kardeş ben inönü de ögrenciyim
    konyada iken bisikletciligim var dı.. fakat finallerin sonunda konya ya dönecem

13. ramazan gündüz

ramazan gündüz Üye

Seviye:
    ben eskişehirde öğrenciyim ama haziran gibi malatyada olacam o zaman görüşür tanışırız inş. bu arada nemruta gitmek benim de düşüncelerimin arasında. görüşmek dileğiyle..

14. Mustafa Volkan Koca

Mustafa Volkan Koca Forum Bağımlısı

Seviye:
    bende adıyamandayım nemruta gitmeyi planlıyoruz birlikte bi tur yapabiliriz selamlar

15. Faik BİLGİN

Faik BİLGİN Forum Demirbaşı

Seviye:
    Selam beyler bende malatya inönü ün.maden 1 de yim.bu sene bisikletim burada değil ama seneye inşallah bir aksilik çıkmazsa getiriyorum..Bol pedallı günler..tanışmak isterim sizlerle...Tanışmak isteyen olursa p.m atsın...İyi pedallamalar...

16. Genç Osman Bircan

Genç Osman Bircan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar Bisiklet sporuna ilgim çok yeni ve bianci sauk satın aldım tecrübe edinip antremanlar yapıp malzemelerimi tamamlayıp uzun yollar yapmak düşüncesindeyim ilgilnen herkesi bekliyorum msn adresim gencosmanbircan@hotmail.com görüşmek ümidiyle

17. Genç Osman Bircan

Seviye:
    Arkadaşlar tur haberleri ve söyleşilerimizi artık Forumlar içerisinde "Bisiklet Forum İl Gurupları ve İl Temsilcileri " başlığı altında Malatya Grubunda yapmaktayız. Malatyada aktif bir şekilde bisiklete binen yaklaşık 13 kişilik bir topluluğuz , genelde hafta sonları çeşitli turlar düzenliyoruz. Malatyada bisiklete gönül vermiş kişiler, sizlerle tanışmak ve birlikte pedallamak için bekliyoruz. Tur sonrası fotoğrafları ve anlatımları ise Şehir içi Gezi bölümünden takip edebilirsiniz.Saygılarımla

18. Genç Osman Bircan

Seviye:
    13.03.2011 Bu güzel ve güneşli pazar günü Malatya-Merkez Ergenekon üst geçitinden başlayarak; topsöğüt, samanköy, dilek, küllümürağa (karakaya baraj kenarı) Mahmutlu, Alişar, Hatunsuyu, Kaynarca mh. ve Malatya-Merkezde son bulan 47 km lik tura katılan 11 arkadaşıma teşekkür ediyorum.Çok şükür kazasız belasız bir tur daha tamamladık, gayet güzel bir tur oldu.Tekrar görüşünceye ve yeni yerler keşfedinceye kadar Allaha Emanet olun.

Not: Turun detayları ve fotoğrafları için Bisiklet Forum İl Gurupları ve İl Temsilcileri ana başlığından Malatya - Bisiklet Forum bölümüne ve Şehir içi Gezi ve Tur bölümüne bakınız

19. Genç Osman Bircan

Seviye:
    Arkadaşlar inşallah bu pazar (20.03.2011) çıkacağımız turun; başlangıç noktası, başlangıç saati, tur ile ilgili bilgiler Bisiklet Forum İl Gurupları ve İl Temsilcileri anabaşlığı altında [Malatya - Bisiklet Forum] yayınlanmıştır. Allah'tan hayırlısıyla uygun olabilecek arkadaşlar Cuma gece yarısına kadar aynı başlık altında müsaitliklerini bildirsinler.Böylelikle turda yapacağımız yemek,ekmek,yiyecek,içecek vb istikaklar ve turun içeriği ve gidişatı sayıya göre ayarlansın. Herkese hayırlı günler dilerim.

20. Mehmet Emin Şenyiğit

Mehmet Emin Şenyiğit Üye

Seviye:
    Ben malatya dayım yeni istanBuldan taşındım işim gereği... tanışaBilirz..;)