Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İniş Yarışı

Konu, 'Extreme ve Macera Yarışları' kısmında -erkan- tarafından paylaşıldı.

1. -erkan-

-erkan- Forum Bağımlısı

Seviye:
    2008 yılında iniş yarışı olacak diye söylentiler dolanıyordu yalan oldu. Bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olanlar buraya bildiklerini yazarlarsa sevinirim.

2. artofriding

artofriding Kıdemli Üye

Seviye:
    Federasyon kadrosundan ayrılanlar olduğu için iptal edildi. Uzun bir süre olacağını da sanmam...

3. caner(bmx)

caner(bmx) Forum Demirbaşı

Seviye:
    turkiye icin buyuk bir kayip daha federasyona kaldiysak öldük ya

Raven_35, d.berkay, Hardrider ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  4. -erkan-

-erkan- Forum Bağımlısı

Seviye:
    Üzüldüm şimdi gerçekten. Acaba federasyonla görüşülebilir mi bu konuda ne olacak bizim halimiz diye? Görüşsek bile bizleri umursayacaklarını pek sanmam. Avrupa'da olan iniş yarışlarına Türkiye'den katılılabiliyor muyuz? Evet ise nasıl?

Raven_35 bunu beğendi.
  5. yarıscı

yarıscı Aktif Üye

Seviye:
    Federasyonla görüşmenin çözüm olacağını zannetmiyorum.XC yarışlarını bile adam gibi yapmıyorlar MALESEFFFF:boese157: :mad: :(

Raven_35 ve -erkan- bunu beğendi.
  6. latif kavak

latif kavak Forum Demirbaşı

Seviye:
    bu federasyon ve turkıyede iniş yarısı.nerdeeeeeeeeeeeeeee.anca acaba bız nasıl reklam yaparız havasındalar.sporcuyu dusunenmı var.bugun iniş yarısı yapılsın adanadan en az 10 sporcu turkıyenın neresınde olursa olsun cıkar gelır.dedıgım gıbı ama nerdeeeeeeeeeeç,.

Raven_35, ahmet a ve -erkan- bunu beğendi.
  7. punkermanmania

punkermanmania Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaslar bu federasyon needen calısmıyo o zaman ,calıısıyosa nerde ???

bıde federasyonun maıl adresıne hepımız dusuncelerımıızı yada kınamamızı belırtelım .

ama bence bu adamlar(federasyon ) bos.

Raven_35 ve -erkan- bunu beğendi.
  8. latif kavak

Seviye:
    senı benı dınleyen yok.istedıgın kadar mail at yaz çiz hepsi aynı.deişen bsey yok anlıcagınız.ne warsa kackarda var yıne slmlar...

Serkan Yazıcı, Raven_35 ve -erkan- bunu beğendi.
  9. D.H_PRO

D.H_PRO Misafir

alayı fısss çıktı bee kardeş,nerde federasyon nerde dh yarışları.rüya aaaa

-erkan- bunu beğendi.
  10. -erkan-

-erkan- Forum Bağımlısı

Seviye:
    Aslında benim aklımda bir proje var. Türkiye'de yapılan uluslararası bir yarışın yapılmasını engelleriz şeklinde bir tehditle belki yaptırılabilir iniş yarışı. Örneğin parkura raptiye döşerim iniş yarışı yapmazsanız bakın haaa gibi... :) (yalnızca şaka amaçlı söylüyorum ama kötü fikir değil valla)

11. mustafa kırbıyık

mustafa kırbıyık Forum Demirbaşı

Seviye:
    kardeş türkiyede bir iniş yarışı yapılacağını kayseriden biz üç arkadaşta duymuştuk çok sevinmiştik kendi kafamıza göre bir kaç plan düşünmüştük yarış için kendi kendimize (iyi be artık bizide düşünen birileri çıktı nihayet)demiştik malesef fos çıktı .yani anlamadığım nokta şurası ki neden türkiyede de bir iniş yarışı yapılmıyor yani federasyon türkiyedeki sporculardan iniş yapabilecek kişilerin çıkabileceğine inanmıyormu gelin gösterelim inanmıyorsanız bakın adanadan bazı arkadaşlarda sölüyorlar enaz 10 kişi çıkar diye negüzel bişey keşke türkiyenein her ilinden bu kadar sporcu çıksa sırf üç kişi biz kayseriden varız böyle güzel bir organizasyon yapılsa hem sporcular birbirlerini tanırlar hemde türkiyenin reklamı açısından çok büyük fayda sağlar yani bu gün avrupa şampiyonası türkiyede yapılabiliyorsa eminimki örnek veriyorum uci worldcup 4x yarışlarıda türkiyede yapılabilir.yani bizim elin avrupalısından ne eksiğimiz var türkiyede inişe müsait bir çok doğal parkur var .bütün iniş yapmak isteyipte yapamayan arkadaşlara sonsuz selamlar gönderiyorum

punkermanmania, d.berkay ve -erkan- bunu beğendi.
  12. OzgurIskin

OzgurIskin Kıdemli Üye

Seviye:
    Bizde de olacak günün birinde eminim. Geriden takip ediyoruz, geç kaldık vs.. Ama olacak.. illaki.. :)

d.berkay ve -erkan- bunu beğendi.
  13. dümenci

dümenci Kıdemli Üye

Seviye:
    2008 yılında yarışın olacağına dair bizde bişeyler duyduk amma YALAN oldu anlaşılan,olursa iyi mi olur!walla 10 numara olur...

d.berkay ve -erkan- bunu beğendi.
  14. -erkan-

-erkan- Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bence artık federasyon beklenilmemeli çünkü adamlar bence çalışmıyorlar. Biz kendimiz bir buluşma düzenleyelim ve bu potansiyeli görünce belki de akılları başlarına gelir.

d.berkay ve Özgür Tunalı bunu beğendi.
  15. Özgür Tunalı

Özgür Tunalı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Katılıyorum Erkan sana potansiyeli görünce bu olaya bizim el atmamız lazım, Türkiyede bir yarış olacaksa bunu birtek biz yaparız gibisinden tavırlarla belkide olaya adam gibi el atarlar.Ama umarım fourcross yarışına yaptıkları gibi bişey tekrar etmez.Çünki yeterince kişinin nefretini kazandılar.

-erkan- ve mustafa kırbıyık bunu beğendi.
  16. -erkan-

-erkan- Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yıllardır yapılan XC yarışlarının bir sürü eksiği varken iniş yarışını ne kadar güzel yapabilirler ki. Ankara Batıkent XC yarışını hatırlıyorsunuzdur eminim. O yarış kadar rezil bir yarış olabilir mi? Piknik alanında tarla şampiyonası idi resmen. Yerler cam kırıkları ile doluydu, parkurun arka kısımları çöplüktü ve bu yarış uluslararası bir yarıştı. Böyle bir yarış yapan federasyonu "ayakta" alkışlıyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Federasyon seni seviyoruz!!!!!

17. latif kavak

Seviye:
    şunu düşündüm acaba federasyonun parasımı yok? devlet butcemı ayırmıyor ? gelen paralar başka yolamı gıdıyor?acaba maaşı alacak paraları varmı? (bu kesın vardı cunku sporcuyu ılgılendırmez).yahu bıızm bır ustamız var allah basımızdan eksık etmesın her gıttıgımız yarısta hıc bır gelırı olmadıgını bıldıgı halde (çunku sevıyor bunu) sabah 7de kalkar parkur hazırlıklarını yaptıgını bılırım.bızım federasyondekılerde acaba bu yarıs ne zaman bıtecek yaa paramızı alıpta eve gıtsek.aa sporcuya gelrse arkadaslar hesabınıza yatacak hadi iyi aksamlarrrr.artık allaha emanet ne zaman yatar kım bılir.

ve bız bunların golgesınde bır downhill yarısı beklıyoruz oolemı.bence federasyonda yapılması mümkün deil.rüyası ve bızım hafta sonlar 5 kısıyle o10 kişiyle bınmemız yeterlı olacak.

slmlar arkadaslar

d.berkay, Hardrider, ahmet a ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  18. D.H_PRO

D.H_PRO Misafir

arkadaşlar bence biran önce keşifden sonra parkur hazırlıklarına başlamalıyız ki;federasyon utansın ve organizasyon görsünler.artık biz onlara değilde onlar bize yalvarsınlar.artık son bulsun bu rüyaa.bu konuya biraz el atalım da olsun bu yarış.ne gerekiyorsa yapmaya hazırım arkadaşlar

yarıscı bunu beğendi.
  19. artofriding

artofriding Kıdemli Üye

Seviye:
    Ege Üniversitesi Bisiklet Festivaline gelin. Ben bu kadar söylüyorum;)

derya.yildirim, d.berkay ve -erkan- bunu beğendi.
  20. -erkan-

-erkan- Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ne zaman olacak?