İngiltere

Tepki
60
İsim
Erol
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Mithrandir41 Şu an konu açamıyorsunuz, çünkü yeni konu açmanıza gerek yok :harika:

Ne tür bir bisiklet düşünüyorsanız onunla ilgili öneri verilen başlıklar mevcut. Forum ahalisi elinden geldiğince yardımcı oluyor.
Link verir misiniz?

Scudo

Can Çelik

🛠 🛠 🛠
Tepki
6.978
İsim
Can Çelik
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
Bu alt forumda her bisiklet sınıfına göre öneri başlıkları mevcut :

(link)

• Beğen
Tepkiler: necmeddin

İlhan34

Üye
Tepki
3
İsim
İlhan yilmaz
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.971
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İçim ürperiyor bu başlığı görünce; Finlandiya, kendini lağvetmiş, İngiltere'ye bağlanmış da Eray da çıkıp ne yapıyonuz lan tırşikler diyecekmiş gibi bi his uyanıyor.
@Cemal Ç.
@MakRo
@Semih Cavdar
@mariokaldato
@Atasoy
Sizde de oluyor mu? Çok büyük travma yaşatmış Eray bu foruma

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.186
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Kendi ülkemde kendi ırkım tarafından sömürülüp üstüne hiçbir hakkı olmayan ortaçağ kölesi gibi çalışıp yaşayacağıma, emperyalizmin merkezinde daha insancıl şartlarda sömürülmeyi tercih ederim.
Aynen katılıyorum yaklaşık 4. yılıma girdiğim özü Danimarkalı olup ülkemdeki tarafı klasik yerli ve yurdum mantığı ile aynı olup az maaş çok iş mantığı ile çalıştığım firma şuanda etimden sütümden faydalanma boyutunda çağ atlatıp hakkımı aramaya kalktığımda ise "ama evden çalışıyorsun" diyerek yağ su üzerine çıkarken, eğer daha iyi hayat standartlarında ve alım gücünde yaşayacaksam bu ülke gelen geçene mermi sıkan İsrail olsa bile giderim.

İçim ürperiyor bu başlığı görünce; Finlandiya, kendini lağvetmiş, İngiltere'ye bağlanmış da Eray da çıkıp ne yapıyonuz lan tırşikler diyecekmiş gibi bi his uyanıyor.
@Cemal Ç.
@MakRo
@Semih Cavdar
@mariokaldato
@Atasoy
Bir bakayım ne yapıyor Finlandiya Eray dedim adam Denizli'ye gelmiş çok şey etmeyeyim en iyisi. Artık Finlandiya'da değil ege yöremizin tatil yörelerin tek kapı spor arabası ile cirit atıyor. Bir Finlandiya karbonlu merida değil ama olsun.

Konuya İngiltere veya Birleşik Krallıkta yer almadığım için ikinci kez yazmayacağım, çünkü konu İngiltere'den ayrılıp tartışmaya dönecek gerilmeye gerek yok. İngiltere veya Birleşik Krallık'taki tüm pedaldaşlara selamlar. Ben daha çok kuzey bölgelerini İskoçya ve Galler yörelerini seviyorum oranın yeşil görüntüsü beni hep büyülüyor. Tam da bu sayfada benden bahsedilmişken (link) konusundaki son sayfadaki Pan Celtic Race 2021 'i izliyorum.
Sevgi ve saygıyla keyifli sürüşler.

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.969
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@Cemal Ç.
@MakRo
@Semih Cavdar
@mariokaldato
@Atasoy
Öyle bir korku yok ama hamamdan, yeni masajdan çıkmış, pamuk gibi halimde bile elime geçse "buda bir ananın oğlu, bunuda Allah yarattı" demem.😏

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.164
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cemal Ç.
@MakRo
@Semih Cavdar
@mariokaldato
@Atasoy
En son marmariste Dövdürüyordu orasına burasına, uzun zamandır bakmadım. Bak şimdi merak ettim google amcaya Finlandiya karbonu Eray yazayım bakalım ne çıkacak :koptum: :koptum:

Hastaglerde halen Finlandiyada adam..

Screenshot 2021-12-27 at 19-58-43 Eray Hayta ( erayhayta) • Instagram fotoğrafları ve videoları.png

B

BF Okuru

Misafir
Selamlar,

ismim Oruç, 2 yıldır ingiltere/cambridge’te yaşıyorum. Bisikletimden gelen bazı sesler ile ilgili araştırma yaparken bu foruma rastladım ve üye oldum.

umarım güzel paylaşımlar yapabilir, bildiğim konularda yardımcı olabilirim.

iyi forumlar.