Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İngilizce Kursu

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında N. Burak Önder tarafından paylaşıldı.

1. N. Burak Önder

N. Burak Önder Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Meraba arkadaşlar ingilizce öğrenmek istiyorum kursa yazılacağım İstanbul icinde önerdiğiniz hangi kurumlar var ? Englishtime cok iyi deniliyor ama araştırdığımda bir sürü sikayetle karsılastım yinede işlerinde iyi oldukları söyleniyor baska bu sekilde bildiğiniz yerler varsa yada ingilizcenizi nasıl geliştirdiniz yardımcı olursanız sevinirim.

2. Melih Akdogan

Melih Akdogan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    couchsurfing.org tabikide

3. N. Burak Önder

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Burası pratik yapmak için kullanılabilir sanırım benim kursa ihtiyacım var.

4. akn

akn Üye

Seviye:
    Merhaba online materyallerde kullanabilirsiniz. Geçenlerde okuduğum bir makalede artık klasik ingilizce öğretimini yurtdışında pek vermiyorlar. Gramer öğretmeden direk konuşmaya başlıyorlarmış. Bebeklere konuşma öğretir gibi. Bazı arkadaşlarım rosetta stone adlı seriden birçok dil öğrendiler. Kurslara yazılmadan önce bir süre online mecraları denemeni tavsiye ederim. Tabii kelime bilgisi de çok önemli. Ne kadar kelime bilirsen ingilizceye adapten o kadar kolay olur. www.ingilizcekelime.org sitesinde ingilizce kelimeleri öğrenebilirsin.

5. mehmettoprak

mehmettoprak Yeni Üye

Seviye:
    arkadas kurs sormus siz online siteleri yazmıssınız bende sizin yoldan gideyim o zaman engvid.com :)

6. İsa Öcel

İsa Öcel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Şikayetleri bence dikkate almalısınız, englishtime gibi marka yapmış yerler aldığı paranın tam kaşılığını verebilecek diye birşey yok. Belki daha ufak bir kurs sizin için çok daha faydalı olabilir. Ben de size bir site önerebilirim; interpals.net her ne kadar sadece mektuplaşma sitesi gibi görünsede çok büyük bir potansiyel var ingilizce pratik yapmak için biçilmiş kaftan. Ayrıca dil öğreniminde herşeyin irade ve sabırda bittiğini de hatırlatmak isterim :)

7. N. Burak Önder

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Peki arkadaşlar teşekkür ederim hepinize.

8. akn

akn Üye

Seviye:
    haklısınız ben alternatif olarak önerdim çünkü ben kursa gitmeden okuldaki eğitim + online materyallerle ilerlettim :)

9. N. Burak Önder

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Okulum bitti bu yıl arkadaşlar üniversitede pek bi yer gelmiyordu bende ingilizce ve fransızca dil eğtimi almaya karar verdim üniversiteyi bir sonraki sene okuyacağım yani iki dil bilmek bir avantajım olacak tercümanlık gibi şeyler yapabilirim. O yüzden evde internette değilde gidip daha ciddi bir eğitim almalıyım karşılıklı olarak. Online materyaller tabiki kullanılır ama daha cok pratik için :)

akn bunu beğendi.
  10. muratcolakoglu

muratcolakoglu Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Lise bittiğine göre temel bir ingilizcen vardır. Basit kitaplar satın alın, bağıra bağıra okuyun. Yani kendi kulağınızla duyun. Bilmediğiniz kelimeleri sözlükten bulup ezberleyin. Başka bir şeye ihtiyaç yok.

11. N. Burak Önder

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Evet temel ingilizcem var ayrıca pratikte yaşıtlarımdan baya iyiyim ama yinede yeterli gelmiyor nasıl desem ingilizce bir film izlediğimde altyazısız. yarısını anlıyorum yarısı gidiyor :)