İngilizce Kursu

N. Burak Önder

Daimi Üye
Tepki
240
Bisiklet
Scott
Meraba arkadaşlar ingilizce öğrenmek istiyorum kursa yazılacağım İstanbul icinde önerdiğiniz hangi kurumlar var ? Englishtime cok iyi deniliyor ama araştırdığımda bir sürü sikayetle karsılastım yinede işlerinde iyi oldukları söyleniyor baska bu sekilde bildiğiniz yerler varsa yada ingilizcenizi nasıl geliştirdiniz yardımcı olursanız sevinirim.

Scudo

N. Burak Önder

Daimi Üye
Tepki
240
Bisiklet
Scott
Burası pratik yapmak için kullanılabilir sanırım benim kursa ihtiyacım var.

akn

Üye
Tepki
11
Merhaba online materyallerde kullanabilirsiniz. Geçenlerde okuduğum bir makalede artık klasik ingilizce öğretimini yurtdışında pek vermiyorlar. Gramer öğretmeden direk konuşmaya başlıyorlarmış. Bebeklere konuşma öğretir gibi. Bazı arkadaşlarım rosetta stone adlı seriden birçok dil öğrendiler. Kurslara yazılmadan önce bir süre online mecraları denemeni tavsiye ederim. Tabii kelime bilgisi de çok önemli. Ne kadar kelime bilirsen ingilizceye adapten o kadar kolay olur. (link) sitesinde ingilizce kelimeleri öğrenebilirsin.

Tepki
18
arkadas kurs sormus siz online siteleri yazmıssınız bende sizin yoldan gideyim o zaman engvid.com :)

İsa Öcel

Daimi Üye
Tepki
67
Bisiklet
Sedona
Şikayetleri bence dikkate almalısınız, englishtime gibi marka yapmış yerler aldığı paranın tam kaşılığını verebilecek diye birşey yok. Belki daha ufak bir kurs sizin için çok daha faydalı olabilir. Ben de size bir site önerebilirim; interpals.net her ne kadar sadece mektuplaşma sitesi gibi görünsede çok büyük bir potansiyel var ingilizce pratik yapmak için biçilmiş kaftan. Ayrıca dil öğreniminde herşeyin irade ve sabırda bittiğini de hatırlatmak isterim :)

akn

Üye
Tepki
11
@mehmettoprak

haklısınız ben alternatif olarak önerdim çünkü ben kursa gitmeden okuldaki eğitim + online materyallerle ilerlettim :)

N. Burak Önder

Daimi Üye
Tepki
240
Bisiklet
Scott
@akn

Okulum bitti bu yıl arkadaşlar üniversitede pek bi yer gelmiyordu bende ingilizce ve fransızca dil eğtimi almaya karar verdim üniversiteyi bir sonraki sene okuyacağım yani iki dil bilmek bir avantajım olacak tercümanlık gibi şeyler yapabilirim. O yüzden evde internette değilde gidip daha ciddi bir eğitim almalıyım karşılıklı olarak. Online materyaller tabiki kullanılır ama daha cok pratik için :)

• Beğen
Tepkiler: akn

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Lise bittiğine göre temel bir ingilizcen vardır. Basit kitaplar satın alın, bağıra bağıra okuyun. Yani kendi kulağınızla duyun. Bilmediğiniz kelimeleri sözlükten bulup ezberleyin. Başka bir şeye ihtiyaç yok.

N. Burak Önder

Daimi Üye
Tepki
240
Bisiklet
Scott
@muratcolakoglu

Evet temel ingilizcem var ayrıca pratikte yaşıtlarımdan baya iyiyim ama yinede yeterli gelmiyor nasıl desem ingilizce bir film izlediğimde altyazısız. yarısını anlıyorum yarısı gidiyor :)

benaykt

Üye
Tepki
1
İsim
samsun
Başlangıç
1951—52
Bisiklet
Bikefriday
Bisiklet türü
Street ve DJ
Merhaba. American Life İngilizce kursu konusunda iyi. Hem birebir hem de online özel dersleri mevcut.