Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İnfinity hakkında bilgi verebilir misiniz?

Konu, 'Diğer Markalar' kısmında memoset tarafından paylaşıldı.

1. memoset

memoset Yeni Üye

Selam Pedal Dostlarım,
    Aslında yeni başladım bisiklet kullanmaya pek de bilgili sayılmam. Siz değerli forum üyelerinden bir ricam olacak. Bianchi orion marka bisiklet kullanıyorum fakat aşağıda resimlerini eklemiş olduğum infinity marka bisiklet çok hoşuma gitti ve satın almak istiyorum. Sizden ricam bu bisiklet en azından bianchi orion'a nazaran daha iyi bir bisiklet midir? Ve yaklaşık sizce fiyatı ne eder? Değerli görüşlerinizi bekliyorum.

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Buradan göründüğü kadarıyla, biraz gösteriş için yapılmış gibi geldi bana, fiyatını bilmiyorum ancak daha iyi seçenekler vardır diye düşünüyorum. Performanstan çok "Güzel görünsün yeter" dermiş gibi bir havası var.
    Kadro ve maşanın disk uyumu yok, bu biraz eski olduklarını gösteriyor. FIR'in o çemberleri de çok fonksiyonel değiller açıkçası. Gidon boğazı ve gidon da bu tip bi bisiklet için uygun değil (boğaz city bike, gidon downhill).
    Bir de "aircraft aluminum" ilk kez duyduğum bir şey...

Biraz bisikleti kötülüyor gibi oldum sanki, ama benim açıkça gördüklerim bunlar.

memoset

memoset Yeni Üye

yukarıdada belirttiğim gibi bisiklet kullanmaya yeni başladım açıkçası pek bi bilgim yok bu bisiklet için 300 ytl civarı isteniyor sizce edermi değerli yorumlarınızdan dolayı teşekkürler

4. Atila Filmer

Atila Filmer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    ben olsam üzerine biraz daha koyar daha uygun markalara bakardım enazından bilinen bişeyler, kron veya sedona nın ucuz modelleri var

5. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Eğer temiz bakılmış bir bisiklet ise 300 YTL uygun bir fiyat. En nihayetinde aluminyum kadrolu, Deore vitesli bir bisiklet.

6. M.Haktan Derin

M.Haktan Derin Forum Bağımlısı

Seviye:
    ben senin yerinde olsam orion u mu modifye ederdim
    bende de orion ds war mesela arka attırıcı on attırıcı fren-vites kolları on arka gobek aynakol vs degistirmeyi dusunuyorum Alivio icin hesap cıkardım 230-240 ytl yaptı madem 300 ytl yi gozden cıkardın arka attırıcını felan alivio yerine deore alarak orionuna Alivio Deore karısım bir set yapabilirsin benim sahsi gorusum bu

7. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Vites kolları Alivio iken arka attırıcıyı Deore yapmak, fazladan para harcamak olur sadece...
    Modifiye etmeyi gerçekten düşünebilirsin, sonuçta senin Orion'unun da kadrosu, amortisörü bu bisikletten aşağı kalır değil.

memoset

memoset Yeni Üye

ozaman o fiyata almamdaa bi sakınca yoktur herhalde herşey için gerçekten çok teşekkür ederim sağolun:in:

9. dodo

dodo Forum Bağımlısı

Seviye:
    benim eski bisikletimde infinty...ben ilk aldığım günden beri herhangi bir sorunla karşılaşmadım ve gayet de memnun kaldım...ama benim infintyimin ağır olması ve çift amortisörlü olması benim için eksi bir durumdu...ama bence o para 2,el bi infinity için fazla.