İnanılmaz Bir Gösteri Mutlaka İzleyin

Scudo

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Böyle bişey olamaz, kafayı yemek üzereyim.:eek: :eek: Nasıl yapıyor yaaa...
Bunun nasıl yapıldığını gösteren bi video daha yok mu?:D :D
Çok merak ediyorum nasıl yaptığını? Yoksa bir mucizemi?

Sevgiler...

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
ayni numatayi criss angel diye biri daha yapiyo.onunki biraz deisik. yolda yururken birdes duruyo.kalabaligi basina topluyo.durduklari yerde mucevher dukkani var.tukkanin bayaa kalin cami var ve hafta sonu oldugu icin kapali.yanina topladigi insanlarla muhabbet edeken birine saati soruyo.kadin saatinin kolunda olmadigini farkediyo.angel vitrindeki saatlere bakmasini soluyo.gercektende kadinin saati vitrinde.arkadaindan bi gazete kagidini alip vitrinin buyuk caminin ustune koyuyo.eliyle gazetekagidini yirtiyo.eli vitrinin onur tarafindan gorunmeye baslaiyo ama camda delik yok.vitrinden o saati aliyo sahibine veriyo.gazete kagidini geri cektiginde camda ne delik ne de ona benzer bi sey goruyosunuz.
ben bunlarin bu olayi beyniyle falan yaptigini dusuuyorum.insan beyninin gucu maddelerin seklini deistirmeyi basarabiliyo.1 hafta once bi tv sovda 4-5 yaslarinda bi kiz ayni matrix te ki gibi dokunmadan kasik yamultmaya dokunmadan sadece bakarak bardak kirmaya basladi.
gecendede baska bi programda (ayni adam) herif yoldan gecen birini yakaladi alindeki bira kutusunu aldi birayi bosaltti sonra adama geri verdi.vermeden once adama 25 centin varmi diye sormustu. adamda ona 25 cent vermisti.angel 25 centin istedigi bi noktasina isaret koymasini istedi.adamda koydu.herneyse biranin sahibi bira kutusunu aldiginda teneke kutunun kapagi bile acilmamisti.ve salladininda icinde ses geliyodu.birayi tekrar actilar.sonra dokmeye basladilar.icinden 25 cent cikti.hemde adamin isaretledigi 25 cent..
buna nasi bi mantik bulunur bilmiyorum.:)))

OzgurIskin

Daimi Üye
Tepki
215
Sihir diye bişey yoktur. Herşeyin fiziksel bi açıklaması vardır ben de anlamadım nasıl yaptıgını ama vardır bi olayı. Eger bu beyin gücü, sihir, büyü vs gibi bişey olsaydı o bardagı masa altından alırken sol elini oraya koymasına gerek kalmazdı direk çekip çıkartırdı.
Eskiden trt'de bu sihirli hareketlerin nasıl yapıldıgını gösteren bi program vardı. "Yahu bu olmaz be kardeşim" dedigimiz bir sürü numaranın aslında çok basit düzeneklerle, oyunlarla yapıldıgını görürdük. Bu da öyle bişey.
Hoş bişey tabi :D

Aldıgım bi bilgiye göre o program trt'de degil show'daymış hehe (umarım bilgi dogrudur)

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
Sihir kesinlikle yok angel dedigi adam gosterinin basinda bunun sadece ilizyon oldugunu soluyo zaten. cem yilmazin soledigi bi sey vardi."eger bu insanlar gercekten bunlari yapabilicek sihire sahip olsalardi neden kendinelrini mesihim diye ortaya atmiyolar."
beyin gucu olayina gelince o olay gercek.onun fiziksel aciklamalari var ama ben anlatabilecek kapasitede deilim.gercekten su an nesleri hareket ettirebilen yamulta bilen insanlar var dunyada...

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
ortada sinir yok sadece ilizyon yanı el çabukluğu ama insanlar gösteri sırasında bi de canlı canlı izlemenin verdiği heyecanla ilizyon olduğunu filan düşünmüyorlar ve ortaya böyle muhteşem diye hitap edilen görüntüler çıkıyor..ona bakarsanız ünlü bir ilizyonist vardı. soyadı aklımda değil ama adı david idi. oda uçuyordu yanı...

enginylmaz

Üye
Tepki
0
arkadaş bu ve bunun gibi birçok insan var beyin gücü diye birşey gerçektende vardır bunu inkar etmek saçmadır bunların tek açıklaması herkesin birden gözünü yanıltmak buda ancak beyin gücü ile mümkün arkadaşlar insanlar iöindeki yetenekleri aramaya devam ederse daha çok criss angel çıkar bunu aslında birçok insan yapabilir yeterki imkansız diye düşünmeyelim çünkü hiçbirşey imkansız deildir