Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İmzanızı Attınız mı?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında özcan parlakoğlu tarafından paylaşıldı.

1. özcan parlakoğlu

özcan parlakoğlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bir kadın, bir hayvansever, azimli bir ruh Tuna Arman... 15 Ağustos 2010 - 4 Ekim 2010 bitiş tarihi olmak üzere Taksim'de her gün 3 saat boyunca hayvan tecavüzüne dikkat çekmek için hiçbir siyasi parti, görüş ve dernek ile ilgisi bulunmayan, önce insanlık sonra hayvan yararına yapılacak oturma eylemimine başladı!

"Ülkemizde 2004 yılında yürürlüğe giren 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu, her ne kadar hayvan refahı için düzenlenmiş bir kanun da olsa esasında bu kanunun harfiyen uygulanması, tüm toplumun refah ve güvenliği için hem çok önemli hem de çok gereklidir.
    Hayvana karşı işlenen her türlü şiddet içerikli eylem ve tecavüzün, uygun ortamda, ilk fırsatta insana yöneleceği, bilimsel olarak kabul görmüştür" sözleriyle savunduğu bu eyleme sizler de destek verin!

Daha önce de kaç kere gördük, birlikten güç doğuyor ve böyle zamanlarda birlik olmak biz insanların hayvan dostlarımıza en büyük iyiliği oluyor! Hayvanlarımıza karşı yapılan eziyet ve işkencenin, şiddet ve anti sosyal hareketlerle ilişkili olduğu gerçeğini bir imza atarak duyarsız olan insanların yüzüne vurmanız için bu bir fırsat!

Artık bu ülkede, hayvan tecavüzü, şiddeti yaşanmasını istemiyorsanız, işte FIRSAT!
    Tuna Arman hergün TAKSİM İSTİKLAL CADDESİ GALATASARAY LİSESİ ÖNÜ'nde sizi bekliyor!

Amma diyorsanız ki, "ben de imza toplayacağım ya da ben İstanbul'da yaşamıyorum nasıl yardım edeceğim?" Bunun için konu ile ilgili olarak hazırlanan sayfayı ziyaret edin!
    http://www.dostlarimizicin.com/ sayfasına girerek, İmza Toplayarak Destek Olmak İstiyorum kısmına tıklarsanız, şehrinizde imza toplayanları görebilir ya da imzalanacak kağıdın çıktısını alarak siz de imza toplayabilirsiniz!

Hadi Hayvanseverler! Bir kere daha tüm hayvan dostlarımız için elele verelim!

2. özcan parlakoğlu

Seviye:
    Bisikletli arkadaşlarla bu eyleme destek vermek için birgün toplanıp gidebiliriz ne dersiniz?

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  3. Selim Siliğ

Selim Siliğ Onursal Üye

Seviye:
    Röportaja göre 50 gün stand açık kalacakmış. Ramazan günü olmasa da inşallah bayramdan sonra bir gün gündüz gidilebilir.

4. Ömer aydogan

Ömer aydogan Yeni Üye

Seviye:
    Sivil toplulukları birbirlerine desteğe her zaman ihtiyacı vardır ve birbirimize destek vermek en güzel olaydır sanırım.

5. özcan parlakoğlu

Seviye:
    ramazan sonuna kalmasın bence

6. Selim Siliğ

Selim Siliğ Onursal Üye

Seviye:
    Gunduz oruclu oruclu zorlanir insanlar. Siz ramazanda gidin gidecekseniz..

7. ilkercom

ilkercom Bisiklet İnsanı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    ramazandan sonra gitmeye çalışacağım.