Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

imzama link ekleyemiyorum !!!

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında gurkankas tarafından paylaşıldı.

1. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    kontrol panelinden imza düzenlemeye girdiğimde bu sitede açtığım bir konunun linkini imzama eklemek istiyorum fakat hata veriyor.acaba bu sorunmudur yoksa normal bişeymidir.birde bir yazının içine link eklemeyi nasıl yapıyouz onuda beceremiyorum.mesela '' şunu görmek için tıkla'' gibi birşey yazıp onun içine bir link koymayı nasıl yaparım.???

2. mecaoz

mecaoz Forum Demirbaşı

Seviye:
    dikkat ettiysen html kodu kapalı seklinde biş yazı var bu da bizim link koymnamızı engelliyo moderatorlerde adminlerde bu işlem acık sadece o yuzden normal

3. KemalBaloglu

KemalBaloglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    aynen katılıyorum bende çok uğraşmıştım ama olmadı sonradan çaktım davayı

4. yighitjan

yighitjan Bisikletkolik

Seviye:
    bence bizede açık olmalı diye düşünüyorum.Bi moderoratör 2 ellerde sattıgı bişeyi imzasında reklam yapabiliyosa bizimde yapmamızda bi sakınca olcagını sanmıyorum.Yoksa yanılıyormuyum???

okokok, Firochromis, mecaoz ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. Firochromis

Firochromis Kıdemli Üye

Adı:
    Fırat Çıngı
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Aynı fikirdeyim. Üyelerin imzalarında bağlantı kullanması gerçekten de sakıncalı olabilir. Herkes forum içindeki bir mesajına yönlendirmek gibi masum bir istek için istiyor olmayabilir fakat bu durumda nezaketen, moderatörlerin de bunu kullanması gerekir diye düşünüyorum. Özellikle de satış ilanları gibi hiç bir yönetimsel sebep gösterilemeyecek bir durum için.

6. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Arkadaşlar merhaba
    İmzalara link eklenmesi engelleniyor bu konuda haklısınız, fakat bu engellemeyi kısıtlı yapamıyoruz. Yani örneğin sadece BF içindeki linkler verilsin demek gibi bir şansımız yok.

Ancak imzanızda 2. el ilanınız için link vermek istediğinizde veya forum dahilinde bir paylaşımda bulunduğunuzda ve bunun linkini eklemek istediğinizde yönetici arkadaşlara özel mesaj yolu ile ulaşıp imzanızda istediğiniz linki gönderirseniz sizi geri çevirmezler diye düşünüyorum.

Sinto, gurkankas, mecaoz ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  7. Firochromis

Firochromis Kıdemli Üye

Adı:
    Fırat Çıngı
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Bu da bir çözüm :) Teşekkürler, fakat imzada bağlantı verilememesinin sebebi kullanıcı gruplarındaki ayarlardan dolayı değil mi? Yani üyenin yapamadığını moderatörler de yapamaz diye düşünüyorum. Yine de çözüm öneriniz için tekrar teşekkürler.

8. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Evet tabi ki kullanıcılarla ilgili bir ayar. Fakat öncesinde verilen linklerle ilgili ortaya çıkan tatsız durumlardan dolayı bu özellik kaldırıldı. Bu nedenle engellemenin kısıtlı yapılamadığından bahsetmiştim...

Firochromis bunu beğendi.
  9. Fethi Aktunç

Fethi Aktunç Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Önceden verilebiliyordu sanırım yani ben vermiştim :) uzun zamandır da dokunmadığım için böyle duruyor ..