İlumenox arka far görüşleriniz

Turhan Atakan

Aktif Üye
Tepki
33
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar piyasada 35-40 liraya satılan aşağıdaki İlumenox marka lambayı almayı düşünüyorum.Kaliteli bir marka.Ürünü kullanan var mı aranızda?Işığı güçlü müdür?Birde bu cihaz saat pilleri ile çalışıyor.Kullanım süresi hakkında endişem var.Görüşlerinizi bekliyorum.
(link)

Scudo

iogee

Daimi Üye
Tepki
410
İsim
iogee
Bisiklet
Focus
beyaz renklisini kullanıyorum

tek sıra ile yanan
yanıp sonen
devamlı yanan fonksiyonları var

Nisan ayından bu yana kullandım pili iyi tavsiye ederim diğer ışıklar gibi büyük ve yer kaplamıyor tam sade yapılmış (ayrıca ön lambası da var elimde bence parasını hak ediyor )

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Eğer CR2032 (bozuk para şekilli pil) pille çalışıyorsa tercih etme derim. AAA pil hem kolay bulunuyor, hem de şarjlı pil seçeneği var.

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Saat pilleriyle çalışanları kesinlikle tavsiye etmem linkini verdiğim kiti hararetle tavsiye ederim...Far,stop,km saati....(link)

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez

Şafak Başlar

Forum Demirbaşı
Tepki
347
Bisiklet
b'Twin
Ben kullanmıştım bir ara. Işığı kuvvetli şekli de güzel. Bisikletten hiç çıkartmıyordum. Yazın aşırı sıcağa ,kışın ise soğuk ve yağmura maruz kalıyordu . Sonra bozuldu. Yanma süresi oldukça uzundu hatırladığım kadarı ile.

Turhan Atakan

Aktif Üye
Tepki
33
Bisiklet
Kron
@ertunga

Hocam güzel de bu komple bir set ve fiyatı da baya iyimiş.Bunların hepsi mevcut bende zaten.Sadece güçlü yanan kaliteli bir arka stopa ihtiyacım var.

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Turhan Atakanİyi mal iyi fiyat Turhan bey ben tüm seti alın demedim sadece tavsiye ettim setin içindeki stop işinizi görür güçlü yanar sağlamdır:) Cateye omni 3 tavsiye ederim likinide vereyim (link)

doğan_69

Daimi Üye
Tepki
326
aynı stop lambasından bendede var güçlü olmasına güçlü farkedilebilirlik açısından ama pili çabuk bitiyor gibime geldi..bencede en mantıklısı şarj edilebilir lambalar...ama onun da arka aydınlatma için olanı varmı bilmiyorum :)

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@dogan_69Doğan bey iki tane AAA pille çalışıyor bildiğiniz üzre ve kalitesiz pil kullandığım zaman devamlı yanmada 3 saatte bitiyor aralıklı yanmada 4- 5 saat buluyor eğer pil kaliteli ise devamlı yanma 4-5 saat aralıklı yanma 7 saate kadar çıkıyor...

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
İlk linkte attığın farı tavsiye ederim. Ledleri oldukça güçlü, malzeme olarak çok kaliteli bir ürün. Kullanımı kolay, bisiklet üzerine çirkin durmuyor ayrıca.
Saat pilinden de korkmaya gerek yok. CR2032 piller kullanıyor.
Görünürlük olarak gerçekten etkili.

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
Ben kullaniyordum ta ki maganda surucunun tekinin kavga esnasinda bisikleti kafsmiza atma eznadinda kirildi. Durusu gorunusu SIK bir stop. Bahlanti yeri vs farkli o da gzl. Pil omrude bayz uzun. Gzl stop tavsiye ederm.