Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İlla Markamı Olmalı ????

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında swat tarafından paylaşıldı.

1. swat

swat Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar 2 yıl önce almış olduğum bisiklete,bisikletin fiyatının 2 katı masraf yaptım.Atsam atamıyorum satsam satamıyorum.Şöyle bir problemim var: Bisikletim çift amortisörlü ve arka tekerleği tutan kulak mememesi deniyor sanırım.orası kırıldı daha önceden ayaklık vardı ve hasar görmüş.KAynak yaptırdım.Ancak beni pek idare edecek gibi durmuyor.Sizce o arka tarafı tamamen deiştirip komple bakıma sokmam mı mantıklı olur yoksa yeni bir bisiklete geçmem mi?? Bakırköyde oturuyorum ve gitmediğim yer kalmadı bisikletle.Bisiklete hergün biniyorum.Öğrenciyim bütçem yok sayılır önümüz bayram malum ona göre en doğru olanı yapmaya çalışıcam sizlere danışmak istedim. Teşekkür ederim ...

2. swat

swat Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar yazdığım mesajı okuyunca farkettim konu başlığıyla mesajın hiç bir alakası yok.Başka bişey yazıcaktım,karıştırdım kusura bakmayın...Bu konu hakkında cevaplarınızı beklemeye devam ediyorum

3. Taner Yavuz

Taner Yavuz Bisikletkolik

Seviye:
    Bence elinde ki malzemelere uygun yeni bir kadroya geçmek en mantıklısı olur.Bisikletinin bir resmi ve üzerinde ki malzemeleri yazarsan ,uygun bir kadro tavsiyesi yapılabilir sanırım.Kolay gelsin diyorum sana...

4. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    aynen, bayramda ne kadar para toplarsın bilemem ama en azından bi araştır,olmazsa ikinci el şöle 100 milyona yada 150 milyona sıfır bi alüminyum kadro al.En rahatı öle olur

5. Tolga Can Sabah

Tolga Can Sabah Kıdemli Üye

Seviye:
    seni çok iyi anlıyorum şunu söyleyebilirim :önce adam gibi kadro şart bence 2.el fln iyi bir kadro almaya çalış

6. swat

swat Aktif Üye

Seviye:
    cevaplarınız için candan teşekkür ederim Salcano NG650 moontenerr modeli hoşuma gitti.Bakırköyde 280 ytl ye buldum alüminyum kadro. Forumda da var ancak bakarsanız sizinde yorumlarınız almak isterim.Sizin yorumlarınız benim için önemli..