İlk turum beyşehir-pamukkale-izmir ..

Hkaraca42

Üye
Tepki
91
İsim
Hüseyin Karaca
Bisiklet
Carraro
@mustafa Ç. Sağolun teşekkürler :) Tekere zırh taktırmıştım ama çıkmadan Beyşehirde bisikletçiden yama takımınıda almıştım. Alyan takımını almayı düşündümde unutkanlık işte :)

Scudo

yakubi

Daimi Üye
Tepki
958
İsim
Mehmet
Bisiklet
Fuji
tebrikler.
ikinci gününde seni yoldan çağıran hüseyin abi aynı şeyi geçen yıl bana yapmıştı : ) izmirde yaşıyan bir emekliydi ve yazın o tepenin hemen yanındaki evlerine geliyorlar önlerindeki yoldan geçen bütün bisikletlileri çeviriyorlar anlaşılan : ) çok güzel insanlar.

yalvaçta meydandaki meşhur çınaraltı çok hoş bir yerdi. orayı fotoğraflamanı çok isterdim: )

yolculuğunda başarılar diliyorum sana.

• Beğen
Tepkiler: mustafa Ç.

Hkaraca42

Üye
Tepki
91
İsim
Hüseyin Karaca
Bisiklet
Carraro
@yakubi Öncelikle teşekkür ederim iyi dileklerin için.. Evet çok güzel insan Hasan Hüseyin abi :) Emekli rektör şöförü olduğunu söyledi ve yol hakkıında çok bilgi verdi. Bir çok bisikletliden bahsetti anlaşılan biri de sendin :)
Yalvaç meydanda camii var. Sanırım bahsettiğin çınaraltı o bölge. Orada ki Ekol Gsm Süleyman Abinin dükkanı. Benim çadır kurduğum yerde çınaraltının orasıydı. Çok güzel bir yerdi Yalvaç ben fırsatım olduğu zaman birkez daha o bölgede dolanmak istiyorum açıkçası :)

• Beğen
Tepkiler: yakubi

Wessaur

Üye
Tepki
28
İsim
Emirhan AVCI
Bisiklet
Salcano
güzel tur ve yazı olmuş. keyifle okudum.

Hkaraca42

Üye
Tepki
91
İsim
Hüseyin Karaca
Bisiklet
Carraro
@Wessaur Teşekkürler. İnşallah daha büyük ve daha fotoğraflı turlara :)

@Malik altuntaş Derdi bitmiyor zaten androidin :) bi iphone in yerini ancak bi iphone tutabiliyormus cidden :)

OsmaniyeRehber

Forum Bağımlısı
Tepki
869
İsim
ibrahim
Bisiklet
b'Twin
Tebrikler , umarım daha nice gezilere çıkar ve bizimle paylaşırsın :harika:

• Beğen
Tepkiler: Hkaraca42

Yunus M.

Forum Demirbaşı
Tepki
287
Bisiklet
Diğer
@Hkaraca42 tebrikler Hüseyin daha yeni okuyorum yazını :) devamını dilerim. Iphone un şarjı öğlene kadar giderdi sıkıntı yapma ;)

vlknbskrt

Üye
Tepki
25
İsim
Volkan
Bisiklet
Scott
Böyle bir turu kafanıza koyup tamamladığınız için tebrik ederim. Keyifli bir tur olmuş..

Srk20

Üye
Tepki
6
İsim
Serkan
Bisiklet
Merida
Bir denizlili olarak pamukkale etabini okumak keyifli gercekten tur boyunca gectigin yerler konakladigin alanlar olsun cok iyi.keyifli bol macerali ve anılı pedallamalara

musa t3m1z

Üye
Tepki
20
İsim
musa
Bisiklet
b'Twin
ben de tura çıktığımda 2 gün içinde selenin verdiği acı ve portbagajımın sürekli devrilmesi ve yokuşta giderken ulan bir şey düşmüş müdür diye kontrol ede ede gidişim geldi aklıma.Para sorunu da vardı senin gibi ama yolda pişman olsan da sonradan aklına geliyor yaşadıkların ve evde oturmaktan daha iyi bir şeyler yaptığının farkına varıyorsun internetten hayatı seyretmek yerine birden sahi olarak yaşıyorsun. her şeye rağmen bütün önlemleri alarak yeni bir tura çıkacağım bu yaz

sonuçta tuz biber olarak yolda ki problemler çıkıyor fazla takmadan devam edersen asıl tadı alıyorsun.

musa t3m1z

Üye
Tepki
20
İsim
musa
Bisiklet
b'Twin
tebrik ederim kardeşim güzel bir tur, güzel bir anlatımla birleşmiş ve soluksuz bir yazı olmuş hiç sıkılmadım okurken, keşke görsellikte biraz daha zengin olsaydı.

bahsetmek istediğim bir şey şu ki : bende geçen yaz ilk turuma çıkmıştım ve bahsettiğin pişmanlık hissini yaşamıştım ve sadece 3 gün dayanabildim sonra kardeşim gelip beni arabayla aldı.Asıl sorun ekipmandı bende , portbagaj çantamı iple bağlasamda devamlı düşüyordu ve sele yüzünden ağrıdan ölecek duruma gelmiştim.seninde telefon ve para sorunun çıkmış... demek istediğim şu ki şimdi geri dönüp düşünüyorum ne kadar da iyi yapmışım bir 3 günümü istanbul tekirdağ arasında geçirip pc den kurtarmışım o günlerimi ne kadar pişman olsam zorlansam da tura çıkmayı planlayanlarada önerim sele, bagaj ,para tamir malzemelerini eksiksiz yanlarına alsınlar