Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İlk Merhaba Benden ! İlk Öneri sizden Gelsin

Konu, 'Bianchi' kısmında Bilal Abdul-jabbar Keita tarafından paylaşıldı.

1. Bilal Abdul-jabbar Keita

Bilal Abdul-jabbar Keita Aktif Üye

Seviye:
    Öncelikle merhaba arkadaşlar Doğma büyüme İstanbul Fatih'de ikamet ediyorum ! Arabamı sattıkdan sonra ciddi şekilde bisikletlere merak sardım :) Özellikle son 1 ayda nerdeyse bütün bisiklet forumlarında girdim diyebilirim ! Ama burası en kapsamlı ve bilgili arkadaşların toplandığı yer olarak dikkatimi çekti ! Arkadaşımın bıanchı servisinde ve satışında çalıştığı için bende kalite bir bisiklet baktığım için tek hedefim başından beri Bianchi Tonkowa modeli oldu :in: Ama bir çok forumda kullanmayanlar dahil işçiliğinden bir çok noktasına kadar çokça olumsuz görüş bildirdiklerini gördüm :rolleyes: Ben bu bisiklet için 3 bin gibi bir fiyata anlaştım ! Sizce aşağıdada linkini vermiş olduğum bu bisiklet için bu fiyat ve performans değerlemesi yaparsanız memnun olurum ;) Şimdiden Teşekkürler ...

http://www.ereyon.com.tr/urun/bianchi-tonkawa-840-d(tonkawa).aspx

2. murat yayla

murat yayla Kıdemli Üye

Seviye:
    ben krona geçmeden önce 2000 model bianchi kullanmıştım ve o kdr düzgün br bisiklettiki sorun çıkardığı nadir görülmüştür.forumlarda 2000 den sonraki bianchilere kalitesiz diyorlar orası ne kdr doğru bilemem.ama sizin bahsettiğiniz bianchi bayağı üst model bir alet ben o kdr fazla sorun çıkartcağını düşünmüyorum.vede servisinde arkadaşım fln var diyosunz bu size kolaylık sağlar.fiyattada baya indirime gitmişsiniz sanırm.bence iyi bir bisiklet fiyatına değer.

Bilal Abdul-jabbar Keita bunu beğendi.