Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İlk Kazamı Atlattım

Konu, 'Bisiklet Kaza Haberleri' kısmında 1e1b tarafından paylaşıldı.

1. 1e1b

1e1b Üye

Seviye:
    Dün akşam saat 18:40 gibi Bakırköy'e doğru giderken çift şeritli yolda sağ şeritten tempolu şekilde ilerliyordum.Araba bağırtısı duymamla kafamı çevirdim Fiat Palio markalı bir araç çok seri bi şekilde beni sıkıştırarak sollayıp aniden önüme kırdı sağ şeritteki site girişine yöneldi.Arka ve ön frene birlikte asıldım yaklaşık 1 metre kaydıktan sonra tam arabaya çarpacakken nasıl olduysa sol ayağımla arabanın sağ arka tamponuna tekme atarak kendimi kurtardım.Araba durdu bende durdum.Araçtan bir bayan indi ve benden özür diledi.Dedim madem sağa döneceksiniz ne diye beni sıkıştırıp sollamaya çalışıyorsunuz ben gittikten sonra rahat bir şekilde geçebilirdiniz dedim.Tekrar özür diledi birşeyin var mı dedi.Bende olayı çok büyütmedim yok dedim bundan sonra dikkatli sürün dedim ve ayrıldık. Bu olaydan sonra gerçektende bayan sürücülerin dikkatsiz bilinçsiz ve telaşlı araba kullandıklarını iyice anladım.Nerede nasıl süreceklerini hiç bilmiyorlar bayanlara ehliyet verirken zorunlu eğitim şart olmalı gerçekten.Dikkat etmek lazım.Siz ne kadar dikkatlide olsanız elbet hatalı birileri oluyor.