Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İlk Etap İzmir - Antalya...

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında harbour of tears tarafından paylaşıldı.

1. harbour of tears

harbour of tears Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar

Beni Harbour of Tears veya Burak Benli olarak tanıyan arkadaşlar gecen sene ekimden beri elimde olmayan nedenlerden dolayı ertelediğim doğu Avrupa-Asya turunu malesef bu seferde maddi olanaksızlıklar nedeniyle sadece Türkiye turu olarak değiştirmek zorunda kaldım.
    Yarın sabah 04:30 da yani 21-07-2008 de İzmirden çıkıyorum...
    Amacım mümkün olan en az şehir ama en çok köy kasaba gezebilmek ve daha önce gidilmeyen yollardan gidebilmek. Bunu her köy kahvesine uğrayıp çay kahve, tost yada köfteciden köfte yemek yerine, kendi yemeğimi, kendi içeceğimi kendim hazırlayıp hatta yanıma olta takımı bile almam sayesinde kendi balığımı kendim yakalayacagım. Eğer uygun bir yer bulursam tavşan, kaplumbaga da menude olacaktır. :in:
    Bu gezideki amacım hem delice fotograf cekmek, yazmak, avlanmak, doğa ile insan kavgasının tam ortasında olmak, bisikletimle yol almak, yıldızlar altında uyumak, dalgaların sesi ile uyanmak vs vs vs...
    Bu bir yaşam savaşı, doğaya karşı ayakta durma ve tüm tur boyunca hiçbir çatı altında yatmama savaşıdır. :) Tabi bu durumlarda bile sağlığa, yemeğime, içeceğime maksimum önem vereceğimi bilmenizi isterim.
    Anılarım büyük iktimal ilk parkur olan İzmir - Antalya etabından(yaklaşık 15-20 gün) sonra yol dururmu, sıcaklık, su alanları, kamp alanları, av alanları, yardımsever insanlar, yediklerim, içtiklerim, malzemelerim ayrıntılı olarak sizlere iletilecektir. Bu sayede benim gibi düşünene arkadaşların elinda daha ayrıntılı bir yol haritası bulunabilecektir.

Sizlerle en kısa zamanda tekrar görüşebilmek ümidi ile.

Sevgilerle...

2. harbour of tears

harbour of tears Yeni Üye

Seviye:
    Malesef daha ilk günde arıza cıktı vucudda :(((

Arada sırada tutan hemeroidim tam gununu bularak tuttugundan seferihisar sigacik tan geri dondum :(((

1-2 Haftada iyilesirsem deneyecegim tekrar....

ruh halimi anlatmak imkansız....
    hayalkırıklığı, kızgınlık ve sinir...

Ozelden ve telefonla bana ulasan tum arkadaslara tesekkurler

BB

XXXX