Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ilk defa kask ve eldiven alacağım yardımlarınızı bekliyorum...

Konu, 'Giyim' kısmında Güvenç Terzierol tarafından paylaşıldı.

1. Güvenç Terzierol

Güvenç Terzierol Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    arkadaslar meraba dün yeni bisikletimi aldım ve bisikletin yanında kıytırıktan bi eldiven vermisler çok dandik bisi:D
    simdi yeni bir eldiven alıcam yarm eldiven istiyorum çünkü havalar ısındı ve eldivenler sıcak havada koku yapıyormus... kışa yaklasınca ihtiyac duyunca uzun parmaklı da alıcam ama su anda kısa parmak istiyorum ne önerirsiniz öyle aşırıya kaçmadan uygun halli birsey...

birde kask alıcam marka olarak bell, met, giro gibi markalar istilorum çünkü kafa önemli:D
    ama 80-90 liralık olabilir eğer cok yi faln derseniz belki 100 liraya da olur su anda kaskların hangisi iyi hangisi kötü hangisi iyi bilmiyorum...

eldiven sedonanın eldivenleri var jel li ne dersiniz? olurmu?
    kask için önerilerinizi bekliyorum..

2. Burak AŞIK

Burak AŞIK Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Sedona gel eldivenler makul fiyata işini rahatlıla görebilecek eldivenler...
    Kask olarakta Giro Skyline(bende ondan kullanıyorum), Met Crackerjack, Aliseo gibi modelleri fiyat aralığında olanlar. Diğerlerini kullanmamakla birlikte Skyline'ı tavsiye edebilirim. Ayar mekanizması sayesinde kafana tam olarak oturtman çok kolay ve kafaya tam uyum sağlıyor, ağırlık konusundada başarılı.

3. Güvenç Terzierol

Güvenç Terzierol Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    sedona eldivenler evt çok cazip ondan bir tane alıcam birde iste
    1-2 hafta içerisinizdede kaskı almaya çalışıcam internetten baktım bu aralarda galiba çok yok anladığım kadarıyla çoğgu pahalı kasklar yani daha profesyonel seyler var... bu sorum sedona eldiven kullananlara.
    dikişler nasıl atmıyor dimi yıkamayla faln? yada rengini faln??

4. fletcher

fletcher Bisikletkolik

Seviye:
    1 sezon hatata zorlarsan 2 sezon sıkıntısız kullanırısn..sonra sagından solundan ayrılamalr başlıyor..

5. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Specialized Air-8 e bakabilirsin kask olarak. 6-7 farklı renk seçeneği var...