İlk defa balık için pedal basarlar...

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Abi süpersiniz ya,gerçekten sizin gezilerinizi okurken bilgisayar başından gittiğiniz o güzel yerlere ışınlanıyorum,bu arada balık tabakta çok hoş duruyordu:D pedalınıza kuvvet ellerinize sağlık ve afiyet olsun...

Scudo

nikanam

Daimi Üye
Tepki
578
mesut abi merhaba,

"yediğin içtiğin senin olsun, gördüklerini anlat" demişler.
anlatmışsın.

"at binenin, kılıç kuşananın" demişler.
atın hakkını vermiş, kalemini kılıçtan yeğ tutmuşsun.

"denizden babam çıksa yerim" demiş birileri.
ne diyelim, afiyet olsun.

optimist

Üye
Tepki
131
Kenya, pardon Konya'nın uydu görüntüsüne bittim valla...:D Google Earth' te bilem böylesi yok...;) Paylaşım için teşekkürler , elinize sağlık...:)

ProBisiklet

Daimi Üye
Tepki
112
Çok güzel fotoğraflar Milli Bisikletçi ile karşılaşmanızda iyi olmuş.

selcuktnt

Forum Bağımlısı
Tepki
302
valla tadı damağımda kaldı abi neffis-ül muhabbet olmuş :D ellerin ayakların kalbin zeval görmesin inşallah

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@nikanam

Bu kafiyeli mesajı ayakta alkışlar, oturuncada altındaki teşekkür butonuna dokunurum.. Teşekkürler. teşekkürler teşekkürler..

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Murat CER

Murat Şefim
Kılıçreis, bize balık yemeye gelirken seni de yolun üzerinden alıversin...
Ama şey.. reis bisikletle gelecek... olmazsa samsundan arka koltuğu boş bir tandemle çıksın yola..
Bekliyorum, denemesi bedava... bisiklet benzin yakmaz... ;)
gelin balıklar benden... :)

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
abicim sana ne demeli bilmiyorum , zira söyleyecek söz bulamıyorum. en az yaptığın geziler kadar , o anları bizlere aktarmak için verdiğin çabayı ayakta alkışlıyorum. inan sanki seninle pedallamış gibi oldum :) pedallarken bu kadar gülemezdim ama :) ince espirilerine hayran oldum. heleki şuna ...

Saat 13 sularında ironlar göl kıyısına tekrar inerler. (Aşağıdakiler iron değil, onlar konu mankeni normal çocuk)

"normal çocuk " bunu okuyunca bastım kahkayı :)

sen bizi güldürdün , allah'ta seni güldürsün abi ne diyeyim. ama bu gezilerin mutlaka kitaba dönüşmesi lazım yoksa yazık olur. daha çok insan okumalı . bütün emeklerin için çok çok çok teşekkürler abicim....

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
@Mesut Girgiç

vah! vah! vah!
konyalı IRONMAN ekibi, neler kaçırmışsınız vah!
ne diyeyim Allah yardımcınız olsun ki vah!

demekki neymiş: bir daha vah! çekmemek için gerektiği zaman gereken yapılmalılıymış ki vah!

@Mesut Girgiç

eğer çok yakın fotolara makro deniliyorsa,
bunada mikro denilir sanırım.
çok başarılı bir mikro çalışması, ellerine sağlık ironMesut abi.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Lütfü Çolak

Görev telakki ederim. :cool: Sizlere bir nevi bir hizmetimiz olsun gayesine hizmet maksadıyla.. ;)
Sizin mikroların yerini tutamaz bittabii.

Sayın meslektaşıma Kenya'dan selam ve sevgilerimle. :cool:

• Beğen
Tepkiler: Lütfü Çolak

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
Konuya bakmadan önce elimde büyük boy cips vardı, resimler bittiğinde cips'te bitmiş :( Senin yüzünden sağlıksız besleniyorum abi..

Her resim birbirinden güzel, anlatımın konusunda ise yoruma hacet yok..

Bu arada bu gezinizde gölge ironman resmi yok, eksikliği farkediliyor bilgin olsun abi..:)

Sevgiler.

• Beğen
Tepkiler: sniper

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@muratevgin

Şefim, sana zahmet şimdilik şununla idare ediver de...
Bu pazara söz güzel bir gölge aile fotosu çekeyim.. :)

http://i201.photobucket.com/albums/aa225/ozmesra/beys14-1.jpg

alibo

Aktif Üye
Tepki
28
Siz çok yaşayım Mesut Abi. Yok olmıycak böyle. Konya'ya gelmek farz oldu artık. Kara kuru bozkır bilirdik biz baba memleketini, ama siz hep sular, balıklar, çiçekler, yeşillikler, güzellikler... Orayı kimse sizin gibi yaşanası gösteremez sanırım.
Makrolar ve anlatım her zamanki gibi harika. Sualtı makroları da eklenmiş, daha da göreceğimiz var sizden, bu kez suyun altından... Merakla bekliyoruz.
Bu arada Konya uydu fotoğrafını da saklıyorum :D gelince güle güle :D kullanıcam.
Sevgi ve selamlar

sniper

Forum Demirbaşı
Tepki
557
210 km ha... birde balık için... imkansız... abi siz ne yaptınız... başlığı gördüğümde oltalar elinizde balık tutmaya gittiniz sanmıştım... yorummunda hazırdı... balık tutma daha bugün açıldı sizi gidi kaçak avcılar dicektim...:):) afiyet olsun.... allahtan balık sevmiyorum ....yoksa....:):):)
eşrefoğlu camii ayrı bi güzel...
fotograflar için kalsik mesut abi....:):):)
canınız pekin ördeği çekmez inşallah.....:):):)

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Anlatım ve resimler süper.Ellerinize sağlık. GEzip gördüğünüz yerleri,yaşadığınız tatlı anıları bizlerle paylaştığınız için çok teşekkürler...

umittosun

Daimi Üye
Tepki
303
mukemmlel bir gezi harika anlatım balığın kokusunu bu saatte buradan aldım dogrusu gezi için çok teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: sniper

necod

Daimi Üye
Tepki
180
mesut bey sizleri kutluyorum cok güzel bir ekip olmuşsunuz istediğiniz her yere gidebiliyorsunuz böyle bir ekibin icinde olmayı cok istiyorum ellerinize ayaklarınıza sağlık ayrıca paylaşımlarınız için teşekürler hoşcakalın

SNkaraoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
233
Resimler gerçekten çok güzel. Bisikletimle hiç uzun yola çıkmadım. Sizlere nasıl imreniyorum bir bilseniz..

@Mesut Girgiç

Bu resimde çok güzeldi. :D

fangornents

Aktif Üye
Tepki
84
Her ne kadar teşekkürlerimiz yetersiz olsa da; çok teşekkürler.
Mesut abi, sizler artık forumla özdeşleştiniz bence; çünkü foruma girebildiğim zamanlarda hemen size ait bir gezi var mı diye bakınıyorum. Gördüğüm bütün gezileriniz, anlatımınız ve fotoğraflarınızla zengin bir ziyafet sunuyor. Ve eminim bisiklete biraz sempati duyan herkes sizin gezilerinizi okuyunca; bisiklet sevdalısı olma yolunda ilerliyor. Tekrar tekrar teşekkürler..