ilk bisikletim ve bütçem 1200 tl

hasattt

Üye
Tepki
0
İsim
sedat
arkadaslar herkese selamlar.
foruma yeni üye olan bir arkadasınız olarak sizlerin yardımına ihtiyacım var. bunu size sormadan önce yaklaşık 1 haftadır forumda araştırdım fakat çözüm bulmak yerine dahada kafam karıştı.
şehir içinde kullanacağım genelde hafta içi işe gitmek hafta sonu ise dolaşmak için kullanacağım bir şehir bisikleti arıyorum .
benım tercihlerim carraro 220 /224 fakat biraz kasarsam belki carraro 225

sizce bu üçü içinden hangisine seçmeliyim ( not aksesuar da alınacak bütceyi aşmak istemiyorum ne kadar para artırırsam okadar aksesuar alabilirim )
yada
aman arkadasım bak bu fiata geç bunları bunu al diye bileceğiniz ( performans ve sağlamlık olarak daha iyi ) bir başka model varsa onada yönele bilirim.
başınızı ağrıttıysam af ola arkadaslar. ciddi yardımlarınıza ihtiyacım var. şimdiden teşekkür ederim.

arkadaslar carraro 220 den vazgeçtim. ağır bir bisiklet oldugunu okudum .

Scudo

SRT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Diğer
@hasattt (link)yazılanlara da bir bakıverin... Kolay gelsin.

Tepki
11
İsim
Mertkan G
Bisiklet
Cube
Keşke araştırıp konu açsaydın bence yol bisikleti ile başla yada fitness (link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: ilker

Hakan101

Üye
Tepki
16
İsim
Hakan E.
Bisiklet
Dahon
Hafif, yeri geldiğinde toplu taşımaya binmek lazım olursa Dahon Vitesse D8' i öneririm. Hafif ve katlanır olduğundan pratik, şehir içinde gayet pratik ve hızlı. 2.el olarak aradığınız fiyatlara bulabilir misiniz tam emin değilim. Ama belirttiğiniz fiyat aralığında katlanır bisiklet alırsanız pişman olacagınızı zannetmem.

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
@Mertkangunes
Kesinlikle katılıyorum hatta dropbarlı olanında alınabilir.:harika:

hasattt

Üye
Tepki
0
İsim
sedat
@SedatT teşekkur ederim arkadasım o linki daha önce ınceledim. hatta o arkadasın bisikletle uzun bir yolculaga cıkmasını imrendim resmen :D fakat değerli arkadasım sedona 410 un benim koydugum kotayı aşıyor. ilk bisiklette çok fazla yükselmek istemiyorum çünkü kullandıkca eksıklerı gorup ona gore 2. bisiklet secimi yapacagıma ınanıyorum

@Mertkangunes
araştırdım arkadasım ve arastırdıkca dahada kafam karıstı . tam karar veriyorum sonra bir kaç olumsuz eleştiri fikrimi değiştiriyor. ama en son bu ikisinde kaldım

@Hakan101 ilgin için teşekkür ederim arkadaşım . ama katlanır bisikletler pek sıcak gelmiyor bana .şehir bisikleti düşünüyorum

@Petrovic tesekkürler arkadasım baktım daha önce onlara

Tepki
11
İsim
Mertkan G
Bisiklet
Cube
@hasattt hocam kesinlikle drop barlı olanı alın bagaj bağlama portuda var hem kampa gidicekseniz sizin için çok uygun .
Ve yol bisikleti ile başlamak size çok büyük avantaj

hasattt

Üye
Tepki
0
İsim
sedat
@serci2001 salcano ile ilgi forumda duyduklarımı bir teraziye koydugumda uzak durmam gerektiğini anladım ( benim bütçemdeki modeller için ). genede ilgin için teşekkür ederim arkadasım

@Mertkangunes bir inceleyim o zaman arkadaşım onu. sen kullanıyormusun şuan ? carraro 224 ve 225 göre sana göre artıları ne ?

Tepki
11
İsim
Mertkan G
Bisiklet
Cube
@hasattt kullandım 100 km filan memnundum carraroya göre çok daha akıcı daha az yorar