Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İlk Bisiklet İçin Öneri- Tavsiye...

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında wakuol tarafından paylaşıldı.

1. wakuol

wakuol Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Öncellikle herkese merhabalar. Foruma yeni üye oldum. Spor yapmayı seven birisi olarak son bir kaç senedir kapitalist düzene ayak uydurup hem spordan uzaklaştım hem de vücut dengemi bozdum. İş sebebiyle spora vakit bulmakta zorlanıyorum. Bu yüzden küçüklüğümden beri nefret ettiğim motorlu taşıtların yerine Antalya'nın küçük ve bisiklete uygun olması nedeniyle hem ulaşım açısından hem de spor olması açısından bir bisiklet almayı düşünüyorum. Giriş için bir kaç gündür tavsiyeleri yorumları okuyorum. Başlangıç için (Bütçemin 700 civarı olması nedeniyle) Hepsiburadadaki Astro SV 210 F/P ve donanım açısından çok uygun olduğu yorumlarını görüyorum. Nakit sıkıntısı olduğu için kart ile 750 liraya kadar çıkabilirim. Antalyada ikinci el bisiklet almayı düşünsem de karta taksit olayı olmadığı için zor. Whistle Miwok 1162D ikinci el bir bisiklet var 800 civarı Sahibinden de satıcı GET açmayı düşünürser onuda düşünebilirim Whistle marka çok hoşuma gidiyor. Konu hakkında burada uzman yarı uzman veya bilgili arkadaşlardan yorum bekliyorum. Farklı önerilere de açığım dediğim gibi karta taksit olayında 750-800 e çıkabilirim...