Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İlk başlık ilk mesajım; Reactor Fuego 28 MTB ile...

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Mutu S. tarafından paylaşıldı.

1. Mutu S.

Mutu S. Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba herkese. 15-16 yaşlarıma doğru kaybolan içimdeki bisiklet sevdası, 30 yaşımda (nasıl bir can sıkıntısına denk geldiysem artık) yeniden hortladı. iyi ki de böyle oldu. Eşimle bisiklet kiralayarak yaptığımız 2-3 saatlik gezintiler eski günleri hatırlamak adına çok iyiydi. 3-5 gezdik tozduk derken sonra dedim ki
    "herşey yaşında-zamanında güzel; 197 cm'lik gocaman adamsın, ne işin olur velesbitle:)" . Şaka bir yana, kiraladığım bisikletin gezmelerde sorun çıkarması, boyuma göre artık küçük kalmaları(yormaları) işkence haline geldi. Ben de oturdum internetin başına başladım araştırmaya 2-3 ay kadar önce... bisikletforum ve başka forumları okudum. 28-29" bisikletlerin varlığından haberdar oldum. Geçen hafta arkadaşla gezme amaçlı gittiğim Bulgaristan'da, yine öylesine gittiğimiz 2. el pazarında aşağıdaki 4x4 ü gördüm:in: Bisikleti pazarlıkla 200 eurodan 180 Euro' ya indirip satın aldık. Kiraladığım demir yığınlarından sonra bisiklet kuş gibi geldi bana, yokuşlarda yormuyor, vites geçişleri hızlı güzel. Çok fazla teknik detayından anlamasam da özellikleri şöyle;
    24 l. SH ACERA, V-brake kit , solid aluminum frame, Front damper fork RST NEON, double-wall rims. Pedals PVC. Sıfırının internet satış fiyatı 330 Euro imiş.
    -

2. alpin poyraz

alpin poyraz Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    iyi pedallar

Mutu S. bunu beğendi.