Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İlk 73km'lik tur

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında smilechild tarafından paylaşıldı.

1. smilechild

smilechild Yeni Üye

Adı:
    yaşar
    Mrb arkadaşlar çoçukluğumdan beri heves ettiğim bisiklet olayına ara vermiştim. Tekrar bisiklet alarak işe gidip gelmek için biraz gezmek için bianchi touring m713 aldım 2. el aldım aslında memnunum ama sizce nasıl bisiklet?
    birde dün tura çıktım 73 km ama çok rampa vardı iniş çıkış biraz zorladı tabi dikkatimi çeken rampadan inerken rüzgar çok etkiliyor beni sizide aynı şekildemi yani bisikleti savuracak gibi yaptığım maks hız 69 ama çok zor oldu .
    birde arkadaşlar ayaklığımın ucundaki küçük aparat düşmüş nerden bulabilirim.
    Teşekkür ederim şimdidien.

2. skaymaz

skaymaz Aktif Üye

Adı:
    SAADETTİN
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Eylül ayı rüzgarın fırtınanın en çok olduğu aydır ama rampa inerken rüzgar olmasa da 69 km hızla gittiğiniz için rüzgar varmış gibi savurur hele ki bir de zayıfsanız onun için yapacak bir şey yok tabi rüzgar için vucut şeklini minimuma kadar indirseniz bile savuracaktır. ayaklığa gelince uç kısmı delikse plastik parçadan sizlerde yapabilirsiniz o parçayı kıl testere ve eğe yardımıyla.

Bisikletiniz de başlangıç için güzel bu arada güle güle kullanın :)

3. smilechild

smilechild Yeni Üye

Adı:
    yaşar
    Bisikletçi ayarladı bi parça sağ olsun şansım varmış 80 kiloyum pek zayıf sayılmam:) memnunum bisikletimden foto paylaşacam bi temizlesem. 630 liraya aldım çok az kullanılmış.