ilginç birkaç bisiklet

Scudo

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
araba çin malı olunca :D ağaç resmini daha önce facebookta vırgın radioda çalışan geveze ayyınlamıştı ordan biliyorum diğerlerini şimdi gördüm :) katlanabilir bisiklet çok değişik

C. Yavuz

Üye
Tepki
19
https://dl-web.dropbox.com/get/Camera%20Uploads/2014-01-25%2001.08.14.jpeg?_subject_uid=193847682&w=AADIZ60tWsSSKW0fC2CxBcBZXTgIExeB-XQVvCFXQyM-nQ

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
İlk resimle ilgili çok fazla rivayet var.
Benim en çok rastladığım "1914 yılında, Birinci Dünya Savaşı başlarken, bir çocuk bisikletini ağaca kilitledi ve bir daha dönemedi."

Burda da görebilirsiniz: (link)

Kaynak: national yazmış ancak ne kadar güvenilir bilinmez bu arada güzel resimler var paylaşım için teşekkürler.

C. Yavuz

Üye
Tepki
19
Bende zannetmiyorum 2 yılda öyle olacağını. Hakan'ın dediği daha mantıklı geldi bana da.

• Beğen
Tepkiler: MehmetAliB.

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.927
Mehmet Zengin bey merakımı mazur görün
sizdeki bu başlık açma hevesinin sebebi nedir?
şöyle bir baktım 2005'ten beri üyesiniz. 91 mesajınız var. bir sürü başlık açmışsınız. %90 fotoğraf paylaşmışsınız. genelde aynı konu ve fotoğraflardan iki başlık açıyorsunuz üstelik :D

mehmetz

Üye
Tepki
432
3 yıldır ne mesaş nede fotograf yolladım fotograf yollamanın yöntemi degişmiş yeniden takılalım dedik ilk denememde tek fotografta yanlışlıkla konuyu aşmış oldum .kabahatmi foruma konu açma veya fotograf paylaşma hakkı kimseyi alakadar etmez ayrıca foruma öyle abuk sabuk konu açan varki ama nedense onlarınki pek göze batmıyor bende kendi çapımda belli konularla ilgileniyorum suçmu

MehmetAliB.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.927
@mehmet zengin
suç mu? hayır değil.
kabahat mi? onun takdiri bana ait değil yönetime ait. nitekim açtığınız çift başlık silinmiş.
daha önceden de buna benzer şeyler yapmışsınız:
(link)
(link)
(link)
paylaşımım kimseyi alakadar etmez derseniz orada bir duralım. müşterek paylaştığımız bir alanda yorumlama yapma, düşünce belirtme alakadarlığı herkesin kendisine aittir. eleştiriye açık olmanızı beklerdim.
şöyle bir düşünün. işten gelmişsin, istirahatini yaparken çayını kahveni alıp bilgisayarın başına geçiyorsun, hobinle ilgili şöyle bir forumu dolaşıyorsun, bakıyorsun ki birbirinin tekrarı olan başlıklar, çift açılmış başlıklar, sizin deyiminizle abuk sabuk konular, bilgi kirlilikleri vb. canınız sıkılmaz mı? birbirimizi uyarmak hatadan sayılmamalı

• Beğen
Tepkiler: SongülB.

ramazanedis

Daimi Üye
Tepki
56
Bisiklet
Salcano
@Onur Gunes
ben o resim hakında yorum yazmaktan bıktım siz anlamaktan bıkmadınız :) o araba chevrolet chevrolet politikası gereği araçların tamponu yaya az zarar versin diye hassas(yumuşak) yapılmış

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
https://imagizer.imageshack.us/v2/550x365q90/27/6edy.jpg

Bu bisiklet aklıma yattı valla :D

Böyle bir şey yapsan trafikte sorun olur mu?

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
@ramazanedis

tmm ya sakın ben onu dedim gibi facebookta okumuştum 1.5 2 yıl önce çin malı yazıyordu nereden biliyim chevrolet oldunu :(
kusura bakmayın :(

• Beğen
Tepkiler: ramazanedis

SongülB.

Üye
Tepki
32
Bisiklet
Merida
@mehmet zengin
Doğaya pencereden bakan bi çocuk bile 2 yıl sonra öyle olmayacağını anlar:D

Mert S.