İlanımın yayınlanmama sebebini öğrenebilir miyim?

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında ufuk güneş tarafından paylaşıldı.

1. ufuk güneş

ufuk güneş Forum Demirbaşı

Seviye:
    "GORE- TEX LAFUMA RANDO 4 GTX BOT" satılık ilanım onaylanmamış, hiçbir kural hatası yaptığımı ne sanıyor ne de hatırlıyorum; bi zahmet neden yayınlanmadı sebebini öğrenebilir miyim?

2. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:

19.17 de ilan göndermişsiniz 21.07 ilanım niye yayınlanmıyor diye konu açıyorsunuz .Bu gibi durumlarda bölüm modlarına özel mesaj ile ulaşın yanlız biraz sabırlı olun ,yeri geliyor yoğunluğa göre 3-5 saat bekleyenler oluyor onlara haksızlık etmiyormusunuz.Buyrun ilanınız Yanlız büyük harf kullanmaya devam ederseniz bir daha ilanlarınız açılmaz.http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=49028

Önder Özdoğan bunu beğendi.
  3. ufuk güneş

ufuk güneş Forum Demirbaşı

Seviye:
    Aslında tahmin etmiştim yoğunluk olabilirdi diye ama daha önce bu kadar geciktiğini hatırlamadığım için her ihtimale karşı bi sorayım dedim.

4. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Valla yanlış hatırlıyosunuz ilanınız 5 dakika içinde de açılır 3 saatte de yada hiç açılmaz ilan gönderen arkadaşlar ilanları açılmaz ise serzenişte bulunmadan önce 2.el bölüm kurallarını bir daha okusun, ayırca tekrar hatırlatayım bir daha ilanınızda büyük harf kullanmayınız forum dilinde bağırmak anlamına gelir ve ilanınız açılmaz.