İlanim neden kaldiriliyor

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

kron_xc4000 esk

Forum Bağımlısı
Tepki
482
arkadaşım daha önce foruma malzemelerini satmak için ilan açmaya çalıştı ilan açılmadı yayınlanmadı ve defelarca denedik.
2 gün önce açtığım vites kolu ilanı şuanda forumda görükmüyor. milletin bize bişeyimi var neden ilanlar kaldırılıyor yada hiç açılmıyor. çok yabancı siteler girdim hatta tanıdığım moderötörler oldu hiç böyle bir şey olmadı. hatamız varsa söyleyin düzeltelim yada hatası olanlar düzeltsin. burdan bütün forum yetkililerine duyurulur.:boese157::mad:
eğer böyle olacaksa beni banlasınlar daha iyi :boese157::boese157:

Scudo

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bu kadar ateşe, harerete gerek yok. Banlamalarına da gerek yok hoşunuza gitmiyorsa girmezsiniz olur biter.

(link)

2. el ilan kuralları burada var, buyrun inceleyin belki kurallara aykırı bir durum vardır. Eğer böyle bir şikayetiniz varsa forum yöneticisine özel mesaj atarsınız sorununuzu çözerler. Bu kadar celallenmeye gerek yok.

• Beğen
Tepkiler: Doğukan Aksu

kron_xc4000 esk

Forum Bağımlısı
Tepki
482
kimse bize forum kullanması öğretmesin 2001 lerde biliyoduk hatalı olan ben değilim
yanlış olan her yerde hakkımı savunurum

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
@Emin sarı

Emin madem ki forum kullanmasını biliyorsun bu gibi durumda konu açıp forumu ateşe vermek yerine ilgili moderatöre ulaşmasını da bilirsin.
Yersiz yere gerginlikse amacın zaten çok sürmez, istediğin şekilde banlanırsın bu kadar basit. tamer de sana açıkca ve güzellikle çözümü sunmuş, sağa sola ahkam keserce "kimse bize forum kullanmasını öğretmesin" diye karşı savunmalara geçmeye lüzum yok!

• Beğen
Tepkiler: Tamer KAMIŞLI

kron_xc4000 esk

Forum Bağımlısı
Tepki
482
@ferhat köse
başkasının adına ilan açmak yasak olduğu için kaldırıldı....

başkasının adına ilan açmışım ben burda dükkan malı satmıyom şahıs kişi malı satıyom arkadaşımın ilanını yayınlamadılar defalarca denedik ben onun yerine koydum ben herşeye kefilim bozuk çıkarsa yerine sıfırını alırım

bu durumda kim hatalı bi düşünün bence

hiç kimseyi hiç bir kurumu kötülemek istem ama yanlış yapılmışsa hakkımı sonuna kadar savunurum.

Sezer B

Üye
Tepki
28
Bisiklet
Carraro
Kural gayet basit. Başkasının adına ilan açamazsınız. Buraya kayıt olurken de kabul ettiniz o maddeyi. O zaman yapacak bir şey yok.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
Emin açık olan vites kolu ilanına son yazdığın mesaj aşağıdadır.

"arkadaşlar vites kolları
mustafa terkin nin
Ben onun yerine satıyorum
Kollar sıfır klometre

3x10 vites kolu yeni üründür.
Kolların uyumlu çalışması için; ruble zincir arka vites de 10 lu sistem olamalı bilginize."

Sizin kendinizin de söylediği gibi ürün başkasına aittir ve kural dışı ilan olduğu için kaldırılmıştır.
Bana yazdığınız mesajda size neden kaldırıldığını da gayet açık yazmışım.
Arkadaşınızın açmaya çalıştığı ilanlarda fotoğraf yükleyemediği için onaylanmamıştır.Yani kendi hesabınızdan açmaktansa arkadaşınıza fotoğraf yüklemeyi öğretseydiniz sorun ortadan kalkacaktı.Ayrıca defalarca da deneme olmadı tüm kayıtlar bizde var.

Son olarak Emin sen beni tanırsın ben seni o kadar beraber tur yaptık bu tarzını hiç anlamış değilim hangi hakkını savunuyorsun, kim haklı kim haksız iyi bir düşün derim.Sana kimse forum kullanmasını öğretmiyor forum yöneticisi direk hatalı olduğunu söylüyor sana kibarca yanlışını hatırlatan arkadaşlara da bu öfke neden onuda çözebilmiş değilim.

Konuyu kilitliyorum, banlanmak istiyorsan da özel mesaj ile belirtirsen gereğini yaparım sıkıtı olmaz.......

• Beğen
Tepkiler: Tamer KAMIŞLI
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.