Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İkiteker çokşeker

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Burç Deniz tarafından paylaşıldı.

1. Burç Deniz

Burç Deniz Yeni Üye

Seviye:
    Sayın Bisiklet severler;
    Ocak ayında EDOSK(Edirne doğa sporları kulübü)olarak bir projeyi başlatmış bulunuyoruz.Avrupa Birliği Gençlik Hareketleri Merkezininde onayı ve desteği ile ''İki teker çok şeker''adlı projemiz sınıfında bir ilk olup devamının gelmesini temenni ediyoruz.Detayları aşağıdadır;
    '' Projemiz Edirne ilinde yer alan düşük gelir gurubuna dahil mahallerindeki okullarda özellikle ekonomik olarak zorluklar yaşayan çocuk ve gençlerin güvenli bisiklet kullanımını eğitim ve etkinliklerle sağlamaktır.
    Edirne ilinde birçok mahallede nüfusun çoğunu dar gelirli vatandaşlar oluşturmaktadır. Bu vatandaşlarımız ve çocukları sosyal, ekonomik sebeplerden dolayı ulaşım aracı olarak bisiklet kullanma eğilimindedirler. Edirne ilinde gelir düzeyi düşük vatandaşlarımızın yaşadığı mahallelerdeki 9 İlköğretim, 2 ortaöğretim kurumunda okul dışı etkinliklerle uygulamalı yapılacak 8 ay boyunca eğitimlerle güvenli bisiklet kullanımı bilgisi ve pratiği yaklaşık 600 kişiye kazandırmayı amaçlamaktadır. Ayrıca bu çocuk ve gençler bisiklet sporuna yönlendirilerek ilimizde spor alanında da gençlerin entegrasyonu sağlanacaktır.
    Eğitimler sonunda katılımcıların olduğu bisikletli gruplarla çevre ve spor odaklı gezi, yarışma gibi etkinliklerle proje daha güçlü olacaktır. Ayrıca geniş katılımlı bir bisiklet şenliğinin ‘çevre ve bisiklet’ öğelerini vurgulayarak toplumsal amaçları da görünür kılınacak tüm Trakya dan geniş katılım olacaktır. Proje bisiklet sporunu güvenli yaygınlaştırarak ve bisiklet sporcusu olmak bu çocukları destekleyerek süreklilik kazanacaktır. ''
    www.ikitekercokseker.com
    www.edosk.org

2. Hakan Eşme

Hakan Eşme Bu muydu Yaşam? Hadi Öyleyse Bir Kez Daha!!!

Adı:
    Hakan EŞME
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Güzel ve anlamlı bir proje...
    Çalışmalarınızda başarılar.
    Yolunuz açık olsun.

M.Ergun GÖZET ve haluk akalın bunu beğendi.
  3. haluk akalın

haluk akalın Kıdemli Üye

Seviye:
    Taktire değer bir proje,Keşan Bisiklet olarak sizleri destekliyoruz.:winkenlux

M.Ergun GÖZET bunu beğendi.
  4. kizak

kizak Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Çok güzel bir düşünce inşallah herşey iyi olur başarılar diliyorum.selamlar
    :in:

5. gökhan aksoy

gökhan aksoy Forum Demirbaşı

Seviye:
    çok güzel ve sevindirici bir proje. özellikle bisikletin lüx olmadığı izlenimini vermesi çok manidar.
    Teşekkür eder başarılar dilerim.

6. M.Ergun GÖZET

M.Ergun GÖZET Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Burç; seni ve ekip arkadaşlarını kutluyorum. Çok anlamlı bir proje ve özen isteyen bir çalışma. Bunu ancak sen ve senin gibi bisiklete gönül vermiş arkadaşlar başarabilirdi. Yanınızda olmasam da gönlüm sizlerle...Başarılar...

7. mehmet özbay

mehmet özbay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    burç kardeşim düşünceniz çok güzel başarılı olacagınıza emınım bizlerde burda geçen yıldan itibaren OKULUMUZDA BİSİKLET DERSİ BAŞLIYOR olarak başlamıştık hala devam eden bir proğram eğer yardım istersenız elımızden gelenı yapmaya hazırız gerek ders notları gerekse bilgi paylaşımı olarak tel numaram 0 536 7646548 şimdiden başarılar
    baymekanik mehmet özbay

8. umutkahraman

umutkahraman Onursal Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    yolunuz açık olsun.:in: