İkinci el yol bisikleti alıyorum yardımlarınz lazım

Murat Ceyhan

Aktif Üye
Tepki
31
Merhabalar
İzmirde yaşıyorum, ikinci el yol bisikleti alacağım.

Sahibinden.com aracılığıyla araştırmalarım sürüyor, komşu şehirleri de dahil ettim bu arayışlara 20-30 lira civarı bi ulaşım ücretim olacak tabii ki bu durumda

Neyse gelelim elimdeki seçeneklere ve fiyatlarına ve sizden de gelecek yorumlara :)

1) Drag Blade 27 vites 950 tl yazıyor
2) Geotech Oxgen 1000 lira ama kadro boyum olmuyor es geçelim
3) Drag Master Sora sistemli 700 lira yine kadro boyu büyük 700 lira
4) Btwin triban 3 750 lira karbon maşalı 3x8 vites ön aktarıcı sora arka aktarıcı 2300
5) Whistle Modoc Sora 900 lira yazmış bir de manisa akhisara gitmem gerekecek bunun için

sahibinden ilanları kapanabiliyor o yüzden yazma gereği duydum.
Şimdi benim yol grupsetlerine dahil pek bilgim yok sora sanırım dağ bisikletindeki acera alivio arası gibi birşey oluyor diye tahmin ediyorum yanlış mı biliyorum , listedeki bisikletlerden birini sahibi varsa hakkındaki yorumları yazabilir , teşekkürler :)

Scudo

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Eski yarışçılardan olan bir abi var. Bisiklet dükkanı var üçyolda Whistle vardı elinde yanılmıyorsam 750 TL di. Dükkan'ı Üçyol'da istersen dükkanına götürüm bakarsın oradaki bisikletlere. Pazar günleri dükkanında olacaktı.

Murat Ceyhan

Aktif Üye
Tepki
31
@Serkan Mıstınoğlu

Okuduğum kadarıyla triban3 iki kere çıkmış, kırmızı renkli olanda karbon maşa ve 2300 aktarıcı varken sonradan çıkan beyaz modelde microshift vites ve normal maşa varmış
daha sonra da gelmemiş

ama yinede eğer 750ye kadar düştü ise direkt es geçiyorum veya telefon açıp 400 lira falan teklif ederim
Teşekkürler cevabınız için

@Turan Babacan

özel mesaj atıyorum size adresi alıp gidip bakarım yarın veya pazartesi

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.204
Bisiklet
Specialized
@Murat Ceyhan

Sora'yı Deore'ye denk gibi düşünebilirsiniz. Sora'dan düşük seviye olan 2300 (ve onun yenisi Claris) de acera alivio arası sayılabilir.

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
@Murat Ceyhan

Pazar günleri 12-2 arası geliyorum demişti. 2 den sonra gideriz. Metro ile gelecek isen İzmirspor durağında buluşuruz. Saat vermen yeterli.

Murat Ceyhan

Aktif Üye
Tepki
31
@Turan Babacan

Ben kendisini ararım , daha önce gidip ayakkabı denemiştim orada geçen sene
Şu anlık bütçe yok 2 ay sonraki kyk kredileri yatınca anca alırım teşekkür ederim tekrardan :)

Murat Ceyhan

Aktif Üye
Tepki
31
Dediklerinize göre triban 3 ü listeden çıkartıyorum en azından o fiyata.
şimdi geriye
drag blade ve whistle modoc sora kalıyor

bu ikisi arasında hangisini seçmeliyim ? bunlara ne kadar vermeliyim sizce ?

Tepki
1
bence biraz daha takip et o dediklerinin hepsini gordum biraz daha beklersen iyi olanlar düşebilir

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
her fırsatta söylüyorum, alacak olsam sıfır sedona 601 alırdım şuan 2012 yada 2013 model :D seviyorum o pisikleti. 600 dolar civarı bir fiyatı var

• Beğen
Tepkiler: Emre Keleşoğlu

Murat Ceyhan

Aktif Üye
Tepki
31
Sedona ne bileyim hiç sıcak bakamıyorum o markaya bi önyargım var , kron aynı şekilde