Ikinci El Veya Sifir Kadro Ariyorum

tansukalp

Üye
Tepki
1
Arkadaşlar

İkinci el veya sıfır kadro arıyorum. Normal Size olacak ve bütçem 200.-YTL civarıdır.

Nereden bulabileceğim konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Saygılar

Scudo

tito

Aktif Üye
Tepki
47

merhaba tansukalp,

'normal ölçü'den kastının ne olduğunu, sabit kadrolu dağ bisikleti mi? çift süspansiyonlu serbest sürüş bisikleti mi? yol bisikleti mi? triatlon bisikleti mi? uzun yol bisikleti mi? aradığını, daha açık şekilde yazarsan, forumdaki deneyimli arkadaşlar, sana daha kolay yardımcı olabilirler.

kaldı ki, senin için geçerli olacak 'normal ölçü'nün ne olduğunu bilmen için, en basitinden (apış arasından yere kadar olan) bacak boyunu (bilmen ya da) burada belirtmen, beklediğin yardımı nitelikli ve çabuk kılacaktır.

tansukalp

Üye
Tepki
1
Bilgilendirmeniz için teşekkürler. :)

Kadro aradığım bisiklet türü dağ bisikleti ve aynı zamanda da yoldada kullanıyorum.

Apış arasının yeden yüksekliği 71 cm

teşekkürler

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
İkinci el bölümüne mutlaka bakmışsınızdır ancak ben yine de bir hatırlatıyım istedim :)

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598

http://www.upload.bisikletforum.com/uploads/651aaa00a1.jpg

Fiyat:150EU
Size : medium(18 inch)

metin06

Üye
Tepki
12

dostum biraz yüzün eskisin be her yerde varsın maşallah..

Edıt..önder

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
bu sinirin sebebi nedir dostum? halil sadece yardımcı olmaya çalışıyor. eminim ard niyeti yoktur.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7

Tayfur söylemiş ama ben de vurgulayayım. Amacım sadece yardımcı olmak. Aynı zamanda bu forumda ki görevimden dolayı da sorumluluğum bu forumda insanların sorularına yanıt vermek, öneride bulunmak.
Rahatsız ettiysem kusura bakma ancak ben mesajlarımı yazmaya devam edeceğim. Üzgünüm...

metin06

Üye
Tepki
12

haklısın dostum sen zaten sitede çalışıyormuşsun,neyse boşver kusuruma bakma
özürümü kabul et.niye birden zıpladıgımı unut selamlar.:)

tansukalp

Üye
Tepki
1
İlgilendiğiniz için Teşekkürler Arkadaşlar

Byoum 1.70 yukarıdamantis arkadaşımızın gösterdiği kadro bana yüksek kaçarmı yoksa uygunmudur.

Bide o kadro oversizemı yoksa normalmi :rolleyes:

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7

Önemli değil dostum ne demek... Sadece biraz daha dikkatli olursan herkes daha mutlu olur ;).

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7

Benim boyum yaklaşık 175. Aynı boyda bir kadro kullanıyorum. Gerçi benim bacak boyum normalin biraz üzerinde. O kadro da bisiklet halindeyken kullanmışlığım var. Rahatlıkla kullanabiliyordum. Sadece Mantis'in sele ayarı yüksek geliyordu :D. Arazide pek konforlu olmayabilir 170 cm boyundaki bir kullanıcı için. Hiç bir şekilde kadro bulamazsan denenebilir diye düşünüyorum.
Kadro tabi ki "oversize" ölçülere sahip.