ikinci el temiz klasik bir yol bisikleti arıyorum

BF Okuru

Üye
Tepki
1
merhaba arkadaşlar amatör olarak binmek için ucuz yollu 2. el klasik bir yol bisikleti arıyorum kadro boyu önemli değil

bütçe 200-300 ytl arası

Scudo

Mehmet Boran

Forum Bağımlısı
Tepki
663
Küçükyalı Tandem Bisiklette birtane Castello var çok temiz 120 lira fiyat istiyorlar ben alacaktım ama kadro boyu sıkıntı yarattı bir bakabilirsiniz.

BF Okuru

Üye
Tepki
1
var :) Ben ve esim yeni bisikletler aldigimiz icin eskilerimizi satiyoruz. Ozelden mesaj atiyorum.

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
bende bir tane var klasik el yapımı colnago campagnolo göbekli exage malzemeli ambrossio gidonlu bisiklet 15 senedir bizde bende satılık ilanlarını ekleyecektim yakın zamanda msn adresim balilias_bia@hotmail.com görüşelim...

mehmet Aksoy

Forum Bağımlısı
Tepki
212
bende de 52 cm. bianchi caurus var. full sahımano 600 komponentlı. mavic jantlı. herşeyiyle sorunsuz tertemiz bir yol bisikleti. kadro çelik. modeli 1985 civarı sanıyorum. düşünürsen 350 ytl. arızasız uzun seneler kullanırsın.

(link)

BF Okuru

Üye
Tepki
1
sayın samstrong bisikletiniz çok güzell dee....;)

ben istanbulda:eek: yaşıyorum nakliye nası olcak:D:

yüzü astarını geçer bu işin:)

mehmet Aksoy

Forum Bağımlısı
Tepki
212
merhaba. ulaşımda sorun olmaz. 25 ytl posta parası verirseniz yollarım. geri kalan bana ait. teşekkür ederim

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Klasik parçaları buldun mu kapıcaksın, eski bisikletçilerde bazen çok egzotik parçalar bulunuyor. Daha geçen gün Kozyatağı'ndaki bisikletçi Mehmet Amca'dan sıfırı 80-90 dolar değerinde bir 3ttt gidon aldım, 20 ytl'ye! :D Parçayı gördün mü hemen kapıcaksın, çok ses etmeden.

BF Okuru

Üye
Tepki
1
Ya gerçi elimde eski klasik bir yol bisikletinten sökülmüş parçalar var (fren,jant,gidon,arka attırıcı,kelepçeli vites kolu vs.-bir tek aynakolu eksik).Bu parçalar 86 model bir peugeot yol bisikletinden söküldü hepsi orijinal sapasağlam...Uygun bir kadro bulabilsem sadece kadro olarak da alabilirim:D

Ben eski parçalar yedek dursun diye full bir bisiklet arıyordum...

Ancak sadece bir yol kadrosu bulursam da olur...(lugged)

Kadro da bulamıyorum kii

BF Okuru

Üye
Tepki
1
nerelerde vardır aradığım tipte yol kadrosu(rekor bağlantılı boru olması şart)?:D

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Pedal Bisiklet'te çok uygun fiyatlı bir kadro görmüştüm. Dükkanlarına gidersen daha iyi olur. Sirkeci'ye.

BF Okuru

Üye
Tepki
1
Çok sağol Tayfur abi:) ..Eğer Pedal Bisiklette bulamassam bütün sirkeciyi karış karış dolaşırım:DBelki klasik full bir yol bisikleti bile bulurum:D;)