İkinci el dağ bisikleti almak

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.718
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
evet arkadaşlar 2. el mtb alıcam allah nasib ederse, bu pazar bisikleti görmeye gidicem nerelerine bakmalıyım veya daha çok dikkat etmeliyim 27 vites ön amosörlü ön arka disk fren kron marka pazartesi günü fotoğrafları eklerim

Scudo

kasapogluu

Daimi Üye
Tepki
154
İsim
onat
Bisiklet
Carraro
Öncelikle bisikletin sıfır halini internet uzerinden arastirmanizi, ozellikle parcalara dikkat etmenizi ve bisikleti gormeye gittiginizde bu parcalarin ayni olup olmadigina dikkat etmenizi onerebilirim. Şimdiden hayirli olsun iyi forumlar :)

• Beğen
Tepkiler: ATALAY16

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.718
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
@kasapogluu hocam çalıştığım yerde ki elemandan alacağım ama bisiklet toplama sanırsam

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.277
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
sahibinden linki var ise at bi inceleyelim @ATALAY16
ayrıca dik fren de varmış. canlı canlı görüp incelemeden bir şeyler söylemek inanılmaz zor.
Güvendiğin bir bisikletçi yok mu?

• Beğen

kasapogluu

Daimi Üye
Tepki
154
İsim
onat
Bisiklet
Carraro
Siz yinede parcalar hakkinda bilgi edinin, bisikletin uzerindeki parcalar daha yuksek veya düşük kalitedeyse ödeme yaparken daha net bir fikriniz olur, siz fotograflari attiginizda size tekrar yardimci olmaya calisirim :)

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.718
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
@Kuzey Ege yok hocam internete verilmiş bi ilan yok ben gidicem görecem 1300 tl istiyor valla ama ilk defa böyle üst düzey bisiklet görücem arka aktarıcı shımano altus du resimlerini göstermişti ama

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.277
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@ATALAY16
1300 tl iyi para. sakın yanında anlayan biri olmadan gitme. bir de sıfırına da bak bakalım kaç liraymış, internette muadilleri kaça satılıyormuş, balıklama atlama.
forumdaki bursalılardan da yardım isteyebilirsin.

kasapogluu

Daimi Üye
Tepki
154
İsim
onat
Bisiklet
Carraro
Markayı tam olarak yazarsanız bi incelemek isterim, @Kuzey Ege ninde dediği gibi bilen biriyle gitmekte fayda var

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.718
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
@Kuzey Ege yok hocam zaten 1 ayı mvar alacak olsamda resimlerini çekeyim buraya koyayım bi kimsede yokki çevremde anlayan

@kasapogluu hocam eleman 2007 de toplatmış arkadaşına bu bisikleti kadro kron un 27 vites shimano altus disk frenler var ön arka pedallar kilit pedal 13 kg 2500 tl ye toplamış

kafam çok karışık valla kazık da yemek istemiyorum :(

Neil deGrasse Tyson

Daimi Üye
Tepki
383
İsim
Mehmet Ç.
Bisiklet
Canyon
2500 tl'ye toplanmış bisiklete altus aktarıcı çok saçma değilmio_O günahını alıyor gibi olmasın ama adam 2.el fiyatını artırmak için topladığı fiyatı sallıyor olabilir

• Beğen

kasapogluu

Daimi Üye
Tepki
154
İsim
onat
Bisiklet
Carraro
Bu tablo size yardimci olacaktir, sağ tarafa gittikçe kalite azaliyor, shimano parcalar icin gecerli, tabiki bu parcalarin hic birine kötü diyemem sadece fiyat performans degerlendirmesi yapabilmeniz icin

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.718
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
@ommemo hocam dediğim gibi hani anlamıyorum ki ilk defa böyle üst düzey bisikelt alıcam

bursa/gemlik den olan varmı arkadaşlar?

Neil deGrasse Tyson

Daimi Üye
Tepki
383
İsim
Mehmet Ç.
Bisiklet
Canyon
@ATALAY16 adamla nerede görüşüp anlaştın bisiklet için? internette falan konuştuysanız ürün hakkında illaki özellikleri falan söylemiştir onları yazarsan daha iyi olur.Gitmeden önce konuya bisikletin özelliklerini isteyip gönder hocam ona göre bir fikir belirtelim sana da

kasapogluu

Daimi Üye
Tepki
154
İsim
onat
Bisiklet
Carraro
En iyisi yaniniza bir arkadaş bulun hic olmadi gormeye gittiginizde guzelce parcalarin fotografini cekin hemen yardimci oluruz.

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.718
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
@ommemo hocam eleman çalıştığım fabrikada mesai arkadaşım bisikeltten muhabbet açılmışdı dedi ben satıyorum bende para biriktiriyordum zaten bursa /gemlik de oturuyor adam bu pazar yanına gidicem bisiklete bakıcam özellikler kaba olarak 27 inc lastikler 27 vites ön arka disk fren maşa çift amortisörlü
kadro kron kilit pedal eleman bu bisikletle uludağa çıkmış en uzun turu o birde armutluya gitmiş 13 kg bisikletin toplam ağırlığı

Neil deGrasse Tyson

Daimi Üye
Tepki
383
İsim
Mehmet Ç.
Bisiklet
Canyon
@ATALAY16 eğer çift amortisor ise downhill bisikletidir ama daha önce kron marka downhill görmemiştim ama markası ne olursa olsun almanı tavsiye etmem, downhill ağır arazi koşullarında kullanılacak bisiklettir, sen muhtemelen şehir içinde kullanacaksın orta ve önde amortisör olduğu için çok fazla esneme yapacak ve seni gereksiz yere yoracaktır

kasapogluu

Daimi Üye
Tepki
154
İsim
onat
Bisiklet
Carraro
Gercek bir dh bisikletindede altusu bulmak neredeyse imkansiz diyebilirim :)

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.718
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
@ommemo hocam orta da amortisör mevcut değil sanırım anlatım bozukluğu oldu sadece önde amortisör var emin değilim ama kilit olabilir