Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İkinci el bölümünde yayınlanmayan ilan.

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında MuratHan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. MuratHan

MuratHan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Yaklaşık iki hafta önce İkinci El CityBike Bisikleti-Yedek Parça bölümüne içinde fotoğraf ekli ilan gönderdim. Şu gün oldu hala yayınlanmadı. Bunun belli bir süresi olduğunu biliyorum fakat bu 15 gün normal bir süre mi? İlanın yayınlanmamasını gerektirecek bir yanlışlık varsa bilmek isterim.

2. Mehmet Fatih Karakaş

Mehmet Fatih Karakaş Aktif Üye

Seviye:
    ben de benim ilanımın neden yayınlanmadığını merak ediyorum. bazılarının ilanları 1-2 gün içerisinde onaylanıp yayınlanmaya başlarken neden kimilerinin 1-2 haftayı buluyor? hiç değilse yanlışı söyleyin düzeltelim bizde.:boese157:

Bora bunu beğendi.
  3. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Muhakkak bir kural ihlali vardır.Şu sıralar ikinci el kısmına sadece Bora bakıyor sanırsam.Uygun bir dilde özel mesaj atar sorarasanız yardımcı olacaktır.Buradan konu açarsanız cevap alamayabilirsiniz.

4. Bora

Bora N/A

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Arkadaslar, kurallari okumaya usenip de, 'eksigi bize soyleyin bari' diye mesaj yazacaginiza, bi zahmet kurallari okursaniz ortada sorun kalmayacak.
    Lutfen 'Armut pis, agzima dus' yapmayin. Kurallari okuyup anlamaniz en fazla 2 dakikanizi alacaktir.

Bunun yaninda, ilaniniz sadece 24 saat icinde onaylanmamis ise bize ulasin. Kurallara aykiri bicimde gonderilmis ilanlar icin sorulan sorulara, kesinlikle geri donus yapilmayacaktir.

MGuner ve Soner Sarihan bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.