Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İkinci el bölümü, ilanlar hakkında...

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Bora tarafından paylaşıldı.

1. Bora

Bora N/A

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Merhabalar,
    Ikinci el bolumunde, kurallara aykiri olan ve normalde silinmesi gereken mesajlara %99 oranla hic mudahale edilmedigini gozlemliyorum..
    "hayirli satislar", "cok guzelmis" veya "cok pahali degilmi? (sanki senin sattiklarin cok ucuzmus gibi:)) yonundeki mesajlara, yonetim tarafindan musama gosterilmemesini ozellikle rica ediyorum. Bu sekilde hem diger arkadaslara sayigisizlik edilmemis olur, hem de ilan hakkindaki guncellemeler, konu dagilmadan kolaylikla takip edilebilir.
    Tesekkurler...

2. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Bu durumun farkındayız , bazı üyeler bunu alışkanlık haline getirdi, bir çok üyede mesaj sayısını artırmak için bu yola baş vuruyor, bazı üyelerde ilan sahibinin arkadaşı olduğu için belki bir iyi dilek temennisi olarak bunu yapıyor yalnız "abi arkadaşımıza bir hayırlı satışlar diyemiyecekmiyiz neden sildiniz "vs diye serzeniştede bulunuluyor, 2 tarafıda kırmamak için biraz esnek davranabiliyoruz tabi ilan sahibi rahatsız olmadıkça, fakat ilan sahibi istediği taktirde bu ve benzer mesajların tümünüde sileriz.;)

3. Bora

Bora N/A

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Ilgincmis gercekten...
    Desenize kurallari fazla ciddiye aliyormusuz...

4. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    İlginç olan bir şey yok Bora bey, herkes kuralları ciddiye almalı ve uymalı biz üyelerden bunu bekleriz, bazı durumlarda yerine göre kendi insiyatifimizi kullanma hakkımız herzaman vardır, bu çok ince bir çizgidir her iki tarafıda rencide etmeden yapılmalıdır,Bisiklet camiasında birbirini tanıyan çok insan var sadece mesaj sayısını artırmak için yazanlar ile iki dostun iyi dilek temennisini elimizden geldiğince birbirinden ayırmaya çalışıyoruz, yinede herhangi bir şikayette gereği neyse hemen yapılır.;)

5. Ali Menemen

Ali Menemen Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
  6. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Bana öyle bir mesajınız gelmedi , ilanı en son 9 .cu ayda güncellemişsiniz 3 ay içerisinde bir kaç defa daha hatırlatabilirdiniz her dakika müsait olamayabiliriz ,ilanınız temizlenmiştir.;)

Tolga Ayla ve Ali Menemen bunu beğendi.
  7. Ali Menemen

Ali Menemen Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Teşekkür ederim

Tolga Ayla, sadana ve Bülent ÖZER bunu beğendi.
  8. Yunus K.

Yunus K. Aktif Üye

Seviye:
    Konular çok geç yayınlanıyor.
    2.El mtb bölümüne bir konu açtım hala yayınlanmadı 1,5 günden fazla oluyor :S.

9. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:

Sayın Yunus,

bu aralar bu şikayeti çok alıyorum,

şunu belirtmekte fayda var,bildiği üzere o bölüm aşırı yoğun kontrol aşaması,gözlemleme ve onay verme aşamaları yavaş ve titizlikle yapılıyor-onaylanıyor.Böyle bir hizmet için bir ücret karşılığı almadan sadece üyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ve görüşlerini alarak sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Onaylanma aşaması gerçekleşmediyse bunu ilanınız uygun olmadığı içindir,tabi ki bunun dönüşü özel pm ile uyarı aşamasında olmayabilir, mümkün olduğunca uyarı mesajları geçiyoruz.Aksi takdirde ilan 12 saat içinde yayına girer.

Unutulmamalı ki biz elimizden geldiğinin fazlasını yapmaktayız,yapıyoruz'da.Acele etmeyelim yeter.

10. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Sadece 1 ilan göndermişsiniz oda zaten 31.01.2010 da açılmış, onay bekleyen size ait başka bir ilanınız yoktur. Önce bir arama yapmanızı tavsiye ederim. Satıldı - Kron XC 4000 [SİD,XTR,XT,LX] Kırmızı-Beyaz

Haşim Okyay bunu beğendi.
  11. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Ben konuyu çok dağıtmak isteme ama herkes görevini biliyor ve mutlaka bir şekilde sorunlar hallediliyor.BAnane,Sanane gibi muhabbetleri hiç görmedim,umarım görmeyizde.Çünki bu forum cidden bizim.
    Bizim olarak da kalmalı.Herkes sorunu güzel ifade ederse,Güzel ifadeylede işi halledilir.O yüzden tatlı dil ve kurallara uymak ana çözüm noktası.

Dostluğumuz ve Paylaşımlarımız baki olması dileğiyle.İyi Forumlar.

Bora konu için ayrıca tşk ler..(Hatasız Dost Olmaz)

12. fletcher

fletcher Bisikletkolik

Seviye:
    bu konuda şöyle bi duryma dikkat çekmek gerek sanırm:)

biz konuyu açtıgımızda konu hemen yayınlanmıyor,ama onay verildikten sonra bizm konuyu açtıgmız saatte nerde olması gerekiyosa o sırada yayınlanıyor:)

yani gerilerde kalıyor,bu durumda da ilan sahibinin günceldir demesi gerekebiliyor....

anlatabildim mi bilmiyorum:)

13. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Bu da güzel bir fikir olur. SAhibinden yazılması özellikle.

14. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:

29.000 üyeyi geçtik haliyle yoğunluk olacaktır 2. elde onaylanan ilanınız 1.ci sayfadan 4 .cü sayfaya 30 dk içinde bile düşebilir bu tamamiyle yoğunluktan kaynaklanır ,üyenin açtığı yada açılmasını beklediği ilanı takip etmesinin en kolay yolu kendi profiline girip başlatığı tüm konuları bul seçeneğini tıklatmasıdır.1 gün içinde bir defa güncelleme yapabilirsiniz eğer bir üye aynı gün de aynı ilana birden fazla güncelleme yapıyorsa sizinde hakkınızdan çalıyor demektir ,bu tür durumlarda sizde o üyeyi uyarınız.

ilyasss bunu beğendi.
  15. Şahin Bulut

Şahin Bulut Forum Bağımlısı

Seviye:
    Konulara abone olmak en iyisi.Uzun uzun aramaya gerek kalmıyor.Bende yeni fark ettim.