Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İkinci el alarak; kaliteyi ucuza maledebilirmiyim?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında can yemenicioğlu tarafından paylaşıldı.

1. can yemenicioğlu

can yemenicioğlu Yeni Üye

Bisikletimi sadece bir kez kullanmıştım... Kalitesiz bir araba bisiklet taşıyıcısı ile ; E5 yolunda düşürdüm ... Üstünden 3 araç geçti ... Ben de yol kenarına bıraktım ve gittim ... Hala acaba bazı parçalardan yararlanabilirmiydim diye düşünüyorum... Neyse bir başka bisiklete ihtiyacım var . İkinci el alsam mı ? Çünkü binince anladım ki bisiklet hafif olmalıymış... Yokuşlarda adamı bitiriyor. Eskisi seri üretilen bir markaydı, donanımlıydı ama hantaldı. Uygun fiyatlara aluminyum yada carbon alabilirmiyim?
    Kısaca Kimde iyi bir ikinci el var?
    Can Yemenicioğlu
    cep:0542 247 98 57
    iş: 0216 324 21 33 (11:00 dan sonra)

2. Aydın US

Aydın US Aktif Üye

Seviye:
  3. Berke ÖZTÜRKMEN

Berke ÖZTÜRKMEN Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Merhaba,

İlanınız moderatör arkadaşlarımız tarafından uygun bir yere taşınacaktır. Aramıza hoşgeldiniz.

Öncelikle burada yaptığımız ve en yoğun şekilde mesajlara konu olan paylaşımımız zaten 2. el ürünlerin ihtiyaçlar doğrultusunda yeni kullanıcılara ulaşması.

İlan başlığınızı baz alırsak, ödeyebileceğiniz fiyat aralığını belirterek "Aranıyor" kısmına açacağınız bir ilan ile ihtiyacınızın doğru kanal ile tüm üyelere ulaşmasını sağlayabilir ve gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz.

Tavsiyem tüm başlıklara yavaş yavaş bir göz atmanızdır. Hali hazırda açık satılık ilanlarından istekleriniz doğrultusunda bir bisiklet veya donanımlarını bulma şansınız vardır.