ikinci defa bisikletim çalındı

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
Hocam bazalı yatağınız var mı yok mu bilmiyorum fakat geçenlerde aklıma şöyle bir fikir geldi. Eğer yatağınız bazalı yataklardansa, bisikletiniz tekerleri sökülünce muhtemelen bazaya sığacaktır. Benim yol bisikletim tekerleri sökülünce 100x200 bazanın içine rahatlıkla sığıyor. Eğer bazalı yatağınız varsa bu ihtimal düşünülebilir.

• Beğen
Tepkiler: ahmtbag
Scudo

ahmtbag

Daimi Üye
Tepki
268
İsim
Ahmet
Bisiklet
Scott
aman dikkat,sağlıklı ve güzel günlerde kullanmanızı temenni ederim

@uguryilmaz144
he hee çılgınca ,sevdim bu fikri, eve gidince sırf muziplik olsun diye yapacam bakalım hanım ne tepki verecek:kptmya::bsmagryr::)

bisikletebin

Forum Demirbaşı
Tepki
503
İsim
birol
Bisiklet
Dahon
Geçmiş olsun. Bisikletimi odama koydum. Dışarda iken girdiğim dükkana da bisikletimi sokuyorum. Yabancıların yaptığı trackk adlı bir cihaz var ondan takılı olsa bulursunuz. Cihaz henüz tr ye gelmedi.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

firestone

Forum Bağımlısı
Tepki
2.117
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Geçmiş olsun, üzüldüm 2. kez çaldırmanıza, yine de cana geleceğine mala gelsin diyelim tek teselli

smclk89

Aktif Üye
Tepki
180
İsim
semih
Bisiklet
Giant
bisikleti koyacak yerin olmadığı evde bende yaşamam. kiracıysam evi değiştiririm. evi ona göre tutarım ev sahibi isem evi satarım. bir bisikleti koyamadığım evde neden yaşayım kimin nazını çekecem kim ile uğraşacam. ne için yaşacam. ben kimim. hırsızlar kimki onlara fırsat vereyim. siz kendinizi sıkmak uğraşmak istememişsiniz herşeyide kabullenmişsiniz. daha çok çalınır bisikletiniz.

• Beğen
Tepkiler: ventiol

rkurtcu

Aktif Üye
Tepki
197
İsim
Rüstem
Bisiklet
Cube
Benimde 1624 üm Çalındı, yeni ev aldık, uzun bir sürede alamayacağım galiba bisiklet. Allah belasını versin bunların.

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin Odabaş

sivribey

Aktif Üye
Tepki
165
İsim
salvador dali
Bisiklet
Carraro
Bangood da 30 dolara şöyle bir gps var tam şarzla 4~5 gün çalısabiliyormus..yorumlar iyi gibi
(link)

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin Odabaş

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
vesile oldu mtb ye geçtim
koyacak yer bulursam alıcam düz gidon bi yol Bisikleti yine

iki bisiklet şart

thedewil

Üye
Tepki
86
İsim
thedewil
Bisiklet
Mosso
@sivribey bu tarz gps takip cihazları yapısı gereği içine sim kart takılarak çalışır. yani telefon özelliğindedir, imei'si vs. vardır. banggood üzerinden alınırsa gümrükte kalır, geçmez. yurtdışından yanınızda getirildiği taktirde de imei kaydının yapılması gerekir.

• Beğen
Tepkiler: sivribey

Genç89

Daimi Üye
Tepki
276
Bisiklet
Merida
@televole2 Çok haklısınız ama şahsen ailemle yaşıyorum ve imkanı yok o bisikleti içeri aldıramam (tavan askısı falan filan imkanı yok ) çünkü titizler. Balkona koysam yağmur yemekten paslanıcak yani mecbur kalıyoruz.

thedewil

Üye
Tepki
86
İsim
thedewil
Bisiklet
Mosso
@Genç89 bir bisiklet örtüsü, en kötü bir branda alırsın üstüne yağmurda hiçbir şey olmaz.

• Beğen
Tepkiler: Genç89

sivribey

Aktif Üye
Tepki
165
İsim
salvador dali
Bisiklet
Carraro
@thedewil detaylarını iyi arastırmak lazım..tam incelemedim ama imei çakılabilir...küçük bir ürün oldugu icin gumrukte takilmayabilir..aliexprestede muadil ürünler var....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Hocam valla benim oturdugum daire 20 metre kare var yok. Bunun icine tuvalet, mutfak tezgahi, buzdolabi, yatak, gardrop, firin, 2 buyuk masa, ayakkabi dolabi dahil. Sıkıştırıyorum yine de eve sokuyorum her gun o aleti. Calinirsa caninizin acimasindan iyidir. Zaten hirsiz yakalansa bile 1 ay yatip cikacak, olan size oluyor her türlü.

el_Aksa_1903

الأقصى
Tepki
1.255
İsim
İsa
Bisiklet
Mosso
@barış barış Hocam o zaman gps almanız forumda bi arkadaş almıştı forumda konusu var aklıma böyle bir yöntem geldi çok geçmiş olsun