İki yeni bisikletçi adayı ile Beyşehir'den Derebucak'a 50 km'lik keyifli bir tur

Scudo

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Şua aralar ah bahat ve yaz gelsede "bu gezileri bir daha yaşasak ve yaşatsak" diyede içi çekmiyor değiliz.Umarım bir çok gezimiz olur ve paylaşma fırsatımız olur.İyi Forumlar..

Ahmet Bolgi

Forum Bağımlısı
Tepki
776
hocam her 3 öğretmenimizede teşekkürler paylaşımları için. özge hocaya haksızlık var hocam, sele ayarı yapılmamış , dolaysıyla okadar gidebildiğine bile şükredin derim. birerde kask bulaymışsınız süper olacakmış ayrıca.

MURAT PEMBEGÜL

Aktif Üye
Tepki
233
Çok Keyifli bir gezi olmuş; :) Elleriniz dert; ayaklarınız pedalsız geçmesin; ;) paylaşımın için çok teşekkür ederim. :)

• Beğen
Tepkiler: m.varolfb

OuSy

Üye
Tepki
36
siz iki kişi kazandırmışınız herkez iki kişi kazandırsa ne güzel olur :D

• Beğen

philykia

Üye
Tepki
141
@m.varolfb

Bu fotoya ve yola bayıldım. Hani derler ya "şeker gibi yol" diye.
Gayet güzel bir günde bu yolda pedallamak büyük zevk olmalı. Arkadaşlarınızı da bu güzelliğe dahil ettiğiniz için tebrik ediyorum sizi, yeni organizasyonlarınızın devamını bekliyoruz...

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
:in: Seni ve arkadaşlarını kutluyorum.Özellikle yen dahil olan arkadaşlarına fazla yüklenmeden bu pedal aşkını yerleştirirsin inşallah.Fotolar güzel çevre çok güzel paylaşım için teşekkürler.Birde gezi yaz aylarında olmuş galiba:in:

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
Daha önce bu geziye yorum yapmıştım ben diyerek baktığım ve şu kış günlerinde yaz mevsiminden kareler görünce içim ısındığı için bir kere daha yorum yapmakta sakınca görmediğimi belirtirim. Güzel insanların yolu açık olsun. :)

• Beğen