Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Iki ceket ve bir forma

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Murat L tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Murat L

Murat L Üye

Seviye:
    Arkadaslar selamlar. Oncelikle yazdigim klavyede Turkce harflerin olmamasi sebebiyle ozur diliyorum.
    Yeni bir bisiklet projesini finanse etmek amaciyla artik kullanmadigim bazi esyalari satiyorum.

Asagidaki fotoda giyimleri bulacaksiniz, giyim harici esya icin ayri ilanlar verecegim.

1. Fotoda en solda: LL Bean markali ve Gore sirketinin ``Windstopper`` teknolojisiyle uretilmis kirimizi renkli, ruzgar kesen ozellikli ceket. Kucuk boy (etiketi small diyor) ama rahat kesimli oldugundan daha ziyade orta boy sayilir. Koltukaltlari arasi 54 cm. Uzunlugu 63 cm. Ben toplamda 8 -10 defa giymisimdir, o da bir kere bisiklette diger defalarda sehirde. Yol bisikleti icin fazla dokumlu bir kesim. Dag bisikletine olabilir. Esas tasarim amaci dag yuruyusu ve dogada, sehirde giymek icin. 110 TL. Aynisi degilse de cok benzeri: (http://www.llbean.com/llb/shop/8647...ge=men-s-ascent-windstopper-soft-shell-jacket)

2. Bisiklet ruzgarligi. Highroad yaris takiminin (Cavendish`in takimda efsane yazdigi zamanlardan). Columbia sirketinin Omni Shade serisinden. Ozelligi cok ince ve hafif naylondan olmasi.Tartmadim ama 200 gram yoktur. Kucuk boy ama cok dar kesimli degil. Koltukaltlari arasi 49 cm, uzunluk 62 cm. Katlaniyor ve kendi icine tasarlanmis cantasina giriyor, kucucuk oluyor ve bisiklet yelegimin orta boylu arka cebine sigiyor. Kuvvetli yagmuru uzun sure tutamaz, daha ziyade hafif atistirdiginda veya hava aniden serinlediginde arka cepten cikarilip giyilecek bir sey. 20 defa arka cepte katli sekilde tasimisimdir. 3 defa giydim. Cok benzer bir tanem daha var, o nedenle satiyorum. Sirtinda da Columbia Omni Shade yaziyor. (buna iliskin bir link bulamadim). 60 TL.

3. Primal marka yaris kesimli bisiklet formasi. Anneniz, teyzeniz, esiniz, kiz arkadasiniz veya cocugunuza “bu ne ya! giyilir mi oyle korkunc sey?” dedirtmesi muhtemel. Kucuk beden. Hayli esniyor ama biraz kilo aldigimdan beri koltuk altlarimdan rahatsiz ediyor artik. (Kilom 69, boyum 173 cm, gogus 102 cm). Cok giydim ve yikadim ama renkleri solmadi. 60 TL. (http://www.amazon.com/Primal-Wear-G...&sr=1-12&keywords=grateful+dead+jersey+primal)

Mumkun oldugu kadar ayrintili tarif ettim. Hicbirinde yirtik veya leke yoktur.

Esyalar Ankara`dadir. Turkiye ici kargo bedeli bana aittir.

Sorulariniz olursa lutfen mesaj atin.
    [​IMG][/url][/IMG]

2. Murat L

Murat L Üye

Seviye:
    Kirimizi ceket rezervedir. Digerleri guncel.

3. Murat L

Murat L Üye

Seviye:
    Kırmızı ceket satılmıştır.

4. Murat L

Murat L Üye

Seviye:
    Güncel.....

5. Murat L

Murat L Üye

Seviye:
    Güncel....