Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İki bisiklet Arasında Kaldım Yardım.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Dursun Özçelik tarafından paylaşıldı.

1. Dursun Özçelik

Dursun Özçelik Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar En sonunda elimdeki nakit ile 2. el bir bisiklet almaya karar verdim. Şuanda kafama yatan bir bisiklet var. Sahibiylede konuştum fiyatta güzel bir rakam söyledi. Öyle ahım şahım zorlamayacağım için astro kadrosuda beni bi süre idare eder.

Düşündüğüm bisiklet salcano Astro Ama baştan aşşa upgrade edilmiş Slx Donanımlı bir bisiklet. İlanda belirtilen ağırlık tam doğru olmayabilir ama Satıcı ile görüşmem sonucu 1.100 TL ye bırakıyor bisikleti. Bu bisikletle düşüncem ise sadece ince yol lastikleri takıp bir süre binmek. Daha sonra keyfekeder güzel bir kadro ve disk frenle finali yaparım diye düşünüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-10-2-kg-full-slx-donanimli-85397369/detay/

Lütfen acil cevaplarınızı bekliyorum. Hafta sonu almaya gidicem.

Edit: Başlık yanlış Oldu Kusura bakmayın.

2. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    donanım olarak çok iyi.kadroya bir sey diyemem.(double butted)GEOTECH RACE KADRO var.(triple butted)313 tl civarı compenantlar buna toplansa makine süper olur.deltabisiklet te var.kadro için indirim yap .compenantları al sen gerisine karisma:D.İstanbuldasin birde turlara katilırız.:D.tekerler kalın gereksiz performans lastikde takinca keyfine doyum olmaz.çoğu kisi 2 adet kalın-orta-ince lastik yedekde kullniyor.

3. Dursun Özçelik

Dursun Özçelik Yeni Üye

Seviye:
    Zaten düşüncem de o şekilde. Şuan için elimde tam bu bisikleti alacak kadar nakit para var. Bisikleti aldıktan sonra zamanla ince bir yol lastiği ve yine ilerde güzel bir kadro ile olay tamamlanmış olur diye düşünüyorum. Kadro çok iyi olmasada kötü bir kadro değil. Astro kadrosu kullanan çok gördüğüm var temiz temiz biniyorlar. Extreme bişey yapmayacağım için bana yeterli diye düşünüyorum. Zaten ilerde param olursa scott kadro da alabilirim. Ama şu anda bu bisiklet masraf yapmadan da binilebilecek şekilde hoşuma gidiyor. Yorumun için teşekkür ederim.