Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İki balata arasında performans farkı

Konu, 'Frenler' kısmında Yunus Emree tarafından paylaşıldı.

1. Yunus Emree

Yunus Emree Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar kaliperin önerdiği balatayı ararken pedalla sitesinde bunu buldum. Normalde kaliperin servis formunda Y8ES98030 kodu(m485'e ait) yazıyor kendisi burda.
    10 lira neyin farkı bilmiyorum şu an m416 kullanıyorum onu da ön tarafta kullanıyorum ve erdoğanlardan aldım. Arka frenler için hazırda tutmak istiyorum. Ama m485 mi yoksa sadece üzerinde B01S yazanı mı almam gerekiyor kararsız kaldım. Gerçi ikisinde de B01S yazıyor ama en azından birinde kod bulunuyor.

2. Faruk ONUK

Faruk ONUK Kıdemli Üye

Seviye:
    Aradaki 10 lira erdoğanlar bisikletin farkı :) Nerede ucuzsa oradan alabilirsin.İlla tamı tamına aynı model olacak diye birşey de yok.Bir çok model balata var senin frenine uyan

3. Yunus Emree

Yunus Emree Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Öyle mi bilmiyorum ama mesela aynı(balata değil) ürün deltabisiklette erdoğana göre daha pahalı olabiliyor:) Az önce pedallayı aradım bütün ürünler kargosuz dedi, buna rağmen 20 liralık batarya diğerleriyle aynı performansta olur mu acaba?
    Mesela ne modeller var? m395 kaliper. Heralde şekli aynı görünen bütün balatalar olmuyordur, sonuçta rotora da uyumlu olması lazım.